ye-logo.v1.2

Аналоговий, мережевий або гібридний: який відеореєстратор вибрати На правах реклами

Суспільство 1383
 IP-камери, в порівнянні з аналоговими, вирізняються поліпшеними інтелектуальними функціями та відеоаналітикою
IP-камери, в порівнянні з аналоговими, вирізняються поліпшеними інтелектуальними функціями та відеоаналітикою. Фото: locacam.com.br

У своїй домашній системі безпеки можна комбінувати камери.

Аналогові відеореєстратори (DVR)

Реєстратори DVR призначені для роботи зі стандартними аналоговими камерами безпеки, а також з HD-SDI та HD-CVI-камерами. Відеодані в цих типах обладнання обробляються на записувальному пристрої.

На відміну від інших варіантів відеореєстраторів, DVR охоплює три підкатегорії: стандартні аналогові відеокамери під'єднуються до стандартних аналогових відеореєстраторів, HD-SDI та HD-CVI — до відповідних їм реєстраторам.

Зазвичай аналогові системи коштують дешевше інших. Попри те, що у своїй домашній системі безпеки можна комбінувати камери, їх вибір більш обмежений, ніж IP.

Мережеві відеореєстратори (NVR)

NVR призначені для оброблення даних з IP/мережевих пристроїв відеоспостереження. У цих системах відеодані кодуються та обробляються безпосередньо на відеокамері. Після цього вони передаються на записувальний пристрій NVR, який використовується для зберігання і віддаленого перегляду. IP-камери, в порівнянні з аналоговими, вирізняються поліпшеними інтелектуальними функціями та відеоаналітикою, наприклад розпізнаванням облич.

Існує два різних типи мережевих відеореєстраторів. Один з найбільш поширених видів передбачає під’єднання IP-камер до маршрутизатора або комутатора. Завдяки цьому здійснюється пошук на мережевому відеореєстраторові для «перевірки зв'язку» з камерами, після чого відбувається додавання їх до переліку пристроїв NVR для початку перегляду.

Другий варіант — мережевий відеореєстратор з вбудованими мережевими портами або портами PoE (живлення через Ethernet). Це дає змогу під'єднати IP-камеру безпосередньо до задньої панелі NVR без необхідності її ручного додавання до переліку пристроїв.

Гібридні відеореєстратори (HVR, XVR)

Якщо мова йде про можливість одночасного використання камер різного типу, то оптимальним варіантом є використання гібридного відеореєстратора. Це одні з найбільш популярних видів пристроїв, оскільки вони є універсальними: вони сумісні зі стандартними аналоговими та IP/мережевими відеокамерами.

Кількість камер, які під'єднуються до HVR, визначається кількістю каналів. При цьому вказана в характеристиках кількість каналів не є загальною. Наприклад, Dahua реєстратор XVR5108C-X — восьмиканальна модель, до якої можна під'єднати до восьми аналогових (зокрема HD-CVI, TVI, AHD) і чотири IP-камери.

Інші важливі параметри, на які слід звернути увагу

Роздільна здатність знімання і швидкість запису

Це параметри, що доповнюють один одного. За низької роздільної здатності реєстратора якість запису буде низькою, навіть за використання гарної відеокамери. Чим вища роздільна здатність запису, тим нижча швидкість.

Інтерфейси для під'єднання

Під час вибору відеореєстратора важливо визначити необхідну кількість каналів, наявність/відсутність інтерфейсу для поворотних камер, аудіовходів та виходів, тривожних входів/виходів, можливість під'єднання монітора та інше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую