ye-logo.v1.2

У День Незалежності через Хмельниччину їхатимуть додаткові електрички (Розклад)

Суспільство 1499
Поки що додаткових приміських потягів через Хмельницький у Південно-Західній залізниці не призначали
Поки що додаткових приміських потягів через Хмельницький у Південно-Західній залізниці не призначали. Фото: ілюстративне з архіву редакції

В обох напрямках електротяги курсуватимуть через Полонне, Шепетівку, Славуту та низку інших станцій області.

Південно-Західна залізниця призначила до Дня Незалежності України низку додаткових електропоїздів на 23, 24 і 25 серпня. Двоє з них курсуватимуть через Хмельниччину. Однак в обласному центрі не зупинятиметься жоден із них. Таке рішення було прийняте задля покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні у ці святкові дні. Про це розповіли у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Отож, електропоїзд №885/886 сполученням Київ-Рівне-Шепетівка курсуватиме 23 і 24 серпня зі столиці він вирушатиме о 12:17 й прибуватиме у Рівне о 20:18. На території Хмельницької області він зупинятиметься на таких станціях і пасажирських зупинках:

  • Понінка о 17:26
  • Полонне о 17:30
  • Поляни о 17:41
  • Новичі о 17:45
  • Хролин о 17:52
  • Судилків о 18:00
  • Шепетівка о 18:09
  • Цвітоха о 18:40
  • Славута о 18:49
  • Баран’є о 18:54
  • Кривин о 19:05

Натомість у зворотному напрямку електропоїзд №885/886 вирушатиме з Рівного о 20:35 й прибуватиме у Шепетівку о 22:50. Крім цього міста, він зупинятиметься на таких станціях і пасажирських зупинках Хмельницької області:

  • Кривин о 22:05
  • Колом’є о 22:11
  • Баран’є о 22:17
  • Славута о 22:24
  • Цвітоха о 22:34
  • Кам’янка о 22:39

А електропоїзд №870 сполученням Шепетівка-Київ курсуватиме 24 та 25 серпня. Зі Шепетівки він відправлятиметься о 03:35 ночі й прибуватиме в Київ о 09:42 ранку. Дорогою він зупинятиметься на таких станціях і пасажирських зупинках Хмельницької області:

  • Судилків о 03:43
  • Ватутіне о 03:49
  • Хролин о 03:55
  • Новичі о 04:02
  • Поляни о 04:06
  • Ганнусине о 04:10
  • Полонне о 04:18
  • Понінка о 04:23
  • Блидні о 04:30

До теми: Укрзалізниця запустила нічний потяг через Шепетівку (Розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую