ye-logo.v1.2

Кращі учні й вчителі Хмельницького отримали стипендії та премії (Список)

Суспільство 5031
Відзначення учнів і педагогів проходило під час освітнього форуму
Відзначення учнів і педагогів проходило під час освітнього форуму. Фото: з фейсбуку Олександра Симчишина

Цьогоріч грошові винагороди міськрада призначила 32 обдарованим дітям і 36 освітянам.

Днями у Хмельницькому пройшов традиційний для міста освітній форум. У його рамках було відзначено кращих учнів і педагогів громади. Перші отримали щомісячні стипендії, а освітяни — премії.

Хоча урочисте відзначення обдарованих дітей і освітян за їх досягнення проходило нещодавно, Хмельницька міська рада призначила їм стипендії та премії ще наприкінці червня. Відтак цьогоріч грошові винагороди отримуватимуть 32 учнів і 36 освітян.

Згідно з рішенням міськради, персональні стипендії у сфері освіти для обдарованих дітей Хмельницької громади у 2021 році мають отримати:

  1. Бабій Вікторія Олександрівна, учениця 5 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура
  2. Банашко Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка
  3. Бойцерук Артем Олександрович, вихованець народного художнього колективу студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  4. Говорущенко Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17
  5. Горбачова Маргарита Миколаївна, учениця 5 класу гімназії № 2
  6. Горячок Анастасія Ростиславівна, вихованка народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  7. Громова Дар’я Василівна, учениця 10 класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28
  8. Гуменюк Дарина Михайлівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  9. Дубова Єва Гочівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  10. Ерл-Ружицький Ян Ростиславович, учень 11 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
  11. Зелінська Вікторія Романівна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 9
  12. Карпенко Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  13. Кафлевська Єлизавета Олександрівна, учениця 6 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12
  14. Кланца Каріна Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17
  15. Котович Денис Русланович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  16. Кульчицький Михайло Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  17. Малевич Андріана Вадимівна, учениця 5 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12
  18. Маховський Тарас Володимирович, учень 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка
  19. Мацеха Марина Сергіївна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  20. Міль Віталій Сергійович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  21. Нянько Валерія Віталіївна, учениця 11 класу гімназії № 2
  22. Петрунін Антон Володимирович, учень 10 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24
  23. Ратушняк Денис Святославович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  24. Савицька Софія Юріївна, учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4
  25. Соловей Мілана Михайлівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  26. Терехов Тимур Ігорович, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17
  27. Туржанська Дарина Віталіївна, учениця 6 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12
  28. Федоренко Еліна Вікторівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» та Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  29. Федорович Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Музичний інструмент фортепіано» хорової студії «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  30. Цісар Злата Володимирівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив»
  31. Шитко Ангеліна Андріївна, вихованка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  32. Явнюк Максим Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Як зазначено у положенні про цю стипендію, її щомісяця виплачують заклади освіти з 1 вересня до 1 липня. Однак для учнів 9-х класів, які не продовжили навчання, та 11-класників — з 1 вересня до 31 грудня поточного року. Розмір цієї стипендії становить 50 відсотків від місячного прожиткового мінімуму для дітей віком від 6-и до 18 років. Оскільки станом на 1 липня цього року складав 2 тисячі 510 гривень, то стипендія — 1 тисячу 255 гривень на місяць.

А персональні премії Хмельницької міської ради мають отримати такі педагоги:

  1. Біла Маріанна Сергіївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4
  2. Бітюк Марина Юріївна, учитель біології та екології навчально-виховного комплексу № 10
  3. Бородій Інна Борисівна, учитель української мови та літератури гімназії № 2
  4. Віркун Валерій Олексійович, учитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 5) Гаркавенко Юрій Володимирович, керівник гуртка «Судномодельний» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  5. Гуменюк Лариса Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки»
  6. Гуреєва Лариса Леонідівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  7. Демешко Оксана Володимирівна, учитель фізики та астрономії Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка
  8. Дубина Людмила Григорівна, учитель української мови в початкових класах Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28
  9. Дубова Ірина Андріївна, керівник гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  10. Загурський Костянтин Францович, учитель хореографії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи № 18 І-ІІІ ступенів імені В’ячеслава Чорновола, керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Козацькі джури»
  11. Зима Наталія Володимирівна, учитель хімії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура
  12. Івасюнько Майя Юріївна, учитель математики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  13. Казімірова Олена Іванівна, керівник гуртка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  14. Карпенко Оксана Іванівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12
  15. Константинова Лариса Петрівна, керівник гуртка «Музичний інструмент фортепіано» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  16. Костенко Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  17. Коцемір Лариса Миколаївна, учитель математики Хмельницького ліцею № 17
  18. Мірон Олена Михайлівна, учитель початкових класів Хмельницької загальноосвітньої школи І ступеня № 4
  19. Назарук Ірина Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  20. Новікова Олена Анатоліївна, практичний психолог навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького
  21. Ополянчук Леся Сергіївна, учитель англійської мови Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  22. Панченко Наталія Олександрівна, учитель історії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24
  23. П’яних Елеонора Костянтинівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  24. Підлуцька Оксана Віталіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  25. Примак Олена Володимирівна, учитель української мови та літератури Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка
  26. Ремська Діна Сергіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  27. Рудь Наталія Миколаївна, керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  28. Таранціца Світлана Василівна, вихователь, керівник гуртка Хмельницького дошкільного навчального закладу № 54 «Пізнайко»
  29. Томич Ірина Василівна, директор навчально-виховного комплексу № 9
  30. Фелонюк Віктор Володимирович, учитель інформатики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького
  31. Хом’як Ірина Ярославівна, учитель української мови та літератури гімназії № 2
  32. Шурко Інна Василівна, учитель біології Хмельницького ліцею № 17
  33. Щерба Людмила Миколаївна, учитель української мови та літератури навчально-виховного об’єднання міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
  34. Щур Оксана Миколаївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4
  35. Юхимович Оксана Антонівна, учитель економіки та математики навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького

Згідно з положенням про цю премію, її виплачують щомісяця продовж року. Її розмір становить 50 відсотків від мінімальної зарплатні. Оскільки наразі вона складає 6 тисяч гривень, розмір щомісячної премії — 3 тисячі гривень.

Читайте також: Коронавірус не завадить вчасно розпочати навчання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую