ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Купка активістів під проливним дощем захищала демократію

Суспільство 2822
Фото: Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області

Мітинг протесту відбувся у день конституції на Майдані Незалежності в Хмельницькому

Висловити своє обурення діями влади та відсвяткувати день прийняття Основного Закону країни мали зібратися всі демократичні сили області. На майдан прийшли лише Народний Рух України, Конгрес Українських Націоналістів та представники «Батьківщини». Щойно розпочали мітинг, як почалася злива. Але це не зупинило особливо стійких патріотів, серед яких ми помітили до десятка депутатів міської та обласної рад.
«У п’ятницю ми були в Києві, підтримували Юлю Тимошенко, – ділиться з нами голова фракції БЮТ в обласній раді Віктор Адамський. – І знаєте, що я помітив? Що влада на нас зовсім не зважає. Ми ніби є, але нас для них нема. Це страшно. І жаль, що народ поки що не виходить відстоювати свої права». Лідеру бютівців у своєму виступі вторив голова обласної організації Народного Руху Ігор Клюс, згадуючи Помаранчеву революцію, котра вивела на вулиці сотні тисяч невдоволених. Опозиціонери прийняли резолюцію мітингу, в якій йшлося про наболілі сьогодні проблеми: і утиски політичних свобод, і стрибки цін, і Податковий кодекс, і пенсійну реформу, і продаж землі. Її згодом відправлять Президенту України Віктору Януковичу.

Тетяна ГРЕЧАНА 

Коментарі:

Ярослав Братенко 30.06.2011 18:18

хто б що не говорив, а національно-демократичні сили себе повністю віджили. їх час минув в 90-роках. за те, що вони робили в той час їм повага і честь. але зараз зібрати таке посміховисько - зганьбити патріотичний рух та потішити Ядуху. він напевно так радів, коли побачив такий "багатотисячний" мітинг. БЮТ також вмер і вмер безповоротно. Такої партії вже просто немає і це треба сприймати як обєктивність. Це засвідчують бютівські акції для 10 людей, діяльність бютівських депутатів в міський, обласній раді. вони вже давно не відстоюють інтересів громади, а працюють разом з регіоналами. вони не мають партійців, вони не мають ніякої підтримки людей. настав час нових сил, маємо єднатися навколо них.    

Віктор 30.06.2011 15:04

А ви видать теж тусили там? А? Хі-хі!

Ірина Андрійченко 30.06.2011 14:59

Заплатили тай поїхали. Коли немає у людей роботи то і в дощ, і в сніг будуть стояти аби трішки грошей підробити.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую