ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому підприємці хотіли заволодіти землею, вартістю майже 55 мільйонів

Суспільство 16138
На земельній ділянці, якою хотіло заволодіти подружжя підприємців, розташований один з місцевих ринків
На земельній ділянці, якою хотіло заволодіти подружжя підприємців, розташований один з місцевих ринків. Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Площа цієї земельної ділянки складає 5,7 гектара.

Подружжя хмельницьких підприємців намагалося неправомірно заволодіти земельною ділянкою, яка розташована в обласному центрі. Однак співробітники прокуратури у суді домоглися залишити її у комунальній власності. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

За словами правоохоронців, площа цієї земельної ділянки складає 5,7 гектара, а загальна вартість — майже 55 мільйонів гривень. Подружжя підприємців хотіли нею неправомірно заволодіти, оформивши право власності на розташовану на ній нерухомість.

«Для цього товариство, засновником якого є чоловік, звернулось з позовом до дружини. У судовому порядку вони намагались затвердити між собою мирову угоду, яка передбачала визнання за суб’єктом господарювання права власності на єдиний майновий комплекс ринку, який розмістився на вказаній землі», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Власне у цю справу втрутилися співробітники прокуратури. Вони домоглися, щоб Хмельницький міськрайонний суд відмовив у задоволенні позову підприємців. Останні не погодилися з таким рішенням і подали на нього апеляцію.

«Проте днями співробітники прокуратури у Хмельницькому апеляційному суді домоглися, що ця земельна ділянка залишиться у комунальній власності Хмельницької міської громади», — додали представники обласної прокуратури.

Читайте також: Заробіток в Інтернеті: на Хмельниччині викрили групу шахраїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую