ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Сервіс доставки Rocket розпочав роботу в Хмельницькому

Суспільство 2877
Щоб скористатися доставкою Rocket достатньо мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток
Щоб скористатися доставкою Rocket достатньо мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Фото: Компанія "Rocket"

Замовлення з кафе і ресторанів будуть доставляти менш як за 60 хвилин

Український сервіс доставки Rocket починає працювати в Хмельницькому. Відсьогодні в місті можна скористатися послугами кур'єрів з помаранчевими рюкзаками, які оперативно доставлять з кафе та ресторанів улюблені страви.

Протягом першого місяця роботи послуги Rocket будуть повністю безкоштовними. Оплачується лише вартість страв, яка повністю відповідає цінам в меню закладу. При цьому сервіс не накладає обмежень по вартості замовлення — не важливо, в замовленні один хот-дог або десяток піц для великої компанії.

Щоб скористатися доставкою Rocket достатньо мати Android або iOS пристрій і встановити однойменний додаток. Протестувати послугу доставки можна зі знижкою 70 грн. Для цього в додатку потрібно активувати промокод khml70. Він діє на перше замовлення від 250 грн при оплаті картою. Знижка діє з 15.09 по 31.10.2021 р.

У перший місяць послуги доставки здійснюватимуться в тестовому режимі, а список закладів-партнерів зростатиме. Так, вже найближчими днями в Rocket можна буде замовляти з McDonald’s. Крім того, незабаром в місті буде доступна послуга кур'єрської доставки продуктів з магазинів.

Про компанію

Rocket — український сервіс доставки, заснований у 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур'єри Rocket доставляють замовлення у 29 українських містах, а також на Кіпрі, в Нідерландах, Греції та Франції. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую