ye-logo.v1.2

Палац спорту в Хмельницькому: як триває будівництво та коли завершать (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 3965

За умови достатнього фінансування, вже наступної осені тут планують проводити перші заходи.

У Хмельницькому триває активне будівництво Палацу спорту. Наразі підрядники виконують комплекс внутрішніх і зовнішніх робіт. Закінчують підключення новобудови до тепла, завершили виводи інженерних мереж назовні. Незабаром розпочнеться декоративне оздоблення фасаду. За словами підрядника, через півтора тижні вже монтуватимуть декоративні панелі з підсвіченням фасаду. Також до снігу планують зробити попередній благоустрій навколо будівлі.

«По внутрішніх роботах теж працюємо у всіх напрямках – опалення, вентиляція, вода, каналізація, освітлення. Встановлюємо спеціальні системи протипожежного захисту, частина вже встановлена. Приступаємо з 10-го жовтня до монтажу систем спортивного освітлення і до акустичних систем в спортивному залі. Плануємо за жовтень-листопад підтрибунні приміщення підготувати під фінішної роботи – оздоблення плиткою та фарбування», - розповідає гендиректор компанії «Будівельний Альянс Груп» Іван Крутилко.

У березні 2019 року було закладено перший міні-блок у майбутню споруду.

Палац спорту складатиметься зі спортивного та фізкультурно-оздоровчого корпусів.

Наразі будівельна частина споруди виконана на 65%. Міська влада ж сподівається, що наступного року об’єкт вже буде зданий в експлуатацію. За словами міського голови Олександра Симчишина, станом на сьогодні на спорудження Палацу спорту використано 185 мільйонів гривень (60 мільйонів – кошти міського бюджету, 125 мільйонів – з державного бюджету в різні роки). Зокрема, цьогоріч з держбюджету на спорудження Палацу спорту в Хмельницькому виділили 95 мільйонів гривень. Частину суми місто ще очікує до кінця року.

«Об’єкт будується швидкими темпами, усі визначені графіки дотримуються. Тому ми сподіваємося, що ті зобов’язання, які брали на себе державні органи, будуть виконані. І ми ще 55 мільйонів до кінця року отримаємо» - говорить Олександр Сергійович.

 Цього року з держбюджету на хмельницький Палац спорту виділили 95 мільйонів гривень.

Наступного року усі роботи хочуть завершити.

Загалом проєктно-коштирисна вартість об’єкту після проведеного тендеру становила 282 мільйони гривень. Однак через зміни до проєктної частини його спорудження обійдеться дорожче. Наскільки саме – поки невідомо.

«Зараз відбувається корегування проєктно-кошторисної документації. Зміни пов’язані з новими вимогами від Міністерства молоді і спорту. Ми додали нові види спорту, яких не було початково в проєкті. Тепер це не просто об’єкт, де можна проводити спортивні змагання. Тут є зальні ігрові види спорту, зальні індивідуальні види спорту. Приміщення має відповідати проведенню змагань світового рівня. Щоб було дотримано всіх вимог по звуку, світлу, трансляції, кількості глядачів, відеоспостереженню, відсутності шуму та інше, - додає міський голова. - На другий рік є всі шанси здати його в експлуатацію. Щоб на осінь, коли починається сезон зальних видів спорту, тут вже можна було проводити ігри. Розраховуємо на державне співфінансування і, формуючи бюджет 2022 року, теж будемо додавати частину грошей з міського бюджету».

Додамо, у Хмельницькому будівництво Палацу спорту розпочалося у 2019 році на вулиці Прибузькій 5/1А. Він передбачає арену на три тисячі глядацьких місць, кілька окремих спортивних залів по 330-350 квадратних метрів. Крім проведення спортивних змагань, тут планують проводити й інші різнопланові заходи. Приміщення використовуватимуть для проведення різноманітних виставок, форумів, концертів. 

Палац спорту обіцяють зробити багатофункціональним.

Тут хочуть проводити змагання світого рівня.

Крім спортивних заходів, в приміщенні відбуватимуться й інші події: форуми, концерти та інше.

Наразі будівельні роботи йдуть за графіком.

Майбутня гардеробна Палацу спорту.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую