ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нагороди для захисників: у Хмельницькому відзначили військових

Суспільство 1396
У День захисників і захисниць в Хмельницькому привітали військових
У День захисників і захисниць в Хмельницькому привітали військових. Фото: Володимира Гординського

Грамоти, відзнаки та сертифікати на житло вручали військовослужбовцям вранці на майдані.

У Хмельницькому тривають офіційні заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України. З самого ранку хмельничани поклали квіти до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, що на майдані Незалежності, а також пам’ятника Героям Небесної Сотні. Усі разом хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Під час урочистостей відзначили й чинних військових та ветеранів російсько-української війни. Військовослужбовцям вручили грамоти та подарунки, а відзнакою «Воля і мужність» нагородили сім хмельничан-захисників. Отримали подарунки й волонтери.

Крім того, за традицією до свята військовим допомогли із придбанням житла. Сертифікат на грошову компенсацію для придбання житла подарували Дмитру Яремчуку, а сертифікат на отримання квартири отримав Роман Лабунський.

Після завершення урочистостей на майдані продовжили меморіальні заходи на кладовищі в мікрорайоні Ракове. Саме там на Алеї Слави представники духовенства міста мають відправити панахиду за загиблими Героями російсько-української війни.

Повну програму заходів, які запланували до Дня захисників і захисниць у Хмельницькому, читайте за посиланням.

«Волю і мужність» вручили сімом хмельницьким захисникам.

Сьогодні хмельничани несли квіти до стели з іменами загиблих Героїв.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую