ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розшукують 50-річного чоловіка

Суспільство 2551
Сергій Підлісний був одягнений в світло-сіру куртку та сині джинси. Його зріст – 1 метр 70 сантиметрів. У чоловіка русяве волосся з сивиною та світлі очі
Сергій Підлісний був одягнений в світло-сіру куртку та сині джинси. Його зріст – 1 метр 70 сантиметрів. У чоловіка русяве волосся з сивиною та світлі очі. Фото: брата Сергія Підлісного

Рідні уже звернулись до поліції.

На Хмельниччині розшукують 50-річного Сергія Підлісного. Чоловік живе з сім’єю у Кам’янці-Подільському. Він пішов на роботу та не повернувся. Рідні уже звернулись до поліції. Наразі пошуки тривають. Вдома на чоловіка чекають дружина та дочка. Про це розповідає брат зниклого Микола Підлісний.

В останнє чоловіка бачили 9 жовтня близько 10-ї години. Він живе поблизу залізниці та працює там вагоноскладальником. Працівники вокзалу не одразу повідомили родичам про зникнення чоловіка та не розшукували його самостійно. Вони вважали, що чоловік від’їхав по власних справах, зазначає Микола Підлісний. 

Сергій Підлісний був одягнений в світло-сіру куртку та сині джинси. Його зріст – 1 метр 70 сантиметрів. У чоловіка русяве волосся з сивиною та світлі очі. На вигляд йому 50 років.

Рідні Сергія будуть вдячні за будь-яку інформацію. Якщо ви знаєте, де може перебувати чоловік, телефонуйте за номером 098 586-43-98 - Підлісний Микола, брат зниклого.

Або телефонуйте до поліції за номером 102.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую