ye-logo.v1.2

70 тисяч гривень за сім кілограмів риби може сплатити рибалка з Летичева

Суспільство 1524
У сітці рибалки виявили 33 екземпляри сріблястого карася, одного окуня та чотири раки
У сітці рибалки виявили 33 екземпляри сріблястого карася, одного окуня та чотири раки. Фото: Пресслужби Хмельницького рибоохоронного патруля

В Україні збільшили розмір штрафу за браконьєрство.

Днями у Летичеві Хмельницький рибоохоронний патруль виявив порушення правил рибальства: на річці Вовк чоловік ловив рибу сіткою. Збитки інспектори оцінили майже в 70 тисяч гривень. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля.

За інформацією пресслужби, інспектори виявили порушника, який ловив рибу з дерев’яного човна. Чоловік використовував заборонене знаряддя лову – сітку. У сітці рибалки виявили 33 екземпляри сріблястого карася, одного окуня та чотири раки. Загальна вага улову становила сім кілограмів. Збитки, завдані рибним запасам, інспектори оцінили у 68 тисяч 663 гривні.

На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення, а справу передали до Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, аби відкрити кримінального провадження.

Додамо, що штрафи за незаконний вилов риби збільшились у десятки разів з 6 жовтня 2021 року. Відповідна постанова була затверджена на засіданні Кабінету Міністрів України. За інформацією Державного агентства рибного господарства, така необхідність виникла через те, що надто низькі штрафи не спонукали порушників припинити незаконну діяльність.

Читайте також: Скільки коштує гектар землі на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую