ye-logo.v1.2

Новини від компаній У світ ІТ за допомогою «Астарти»: у Загірцівській школі працює гурток комп’ютерної грамотності

Суспільство 573
Маємо змогу залучати до навчання комп\'ютерній грамотності та інформаційним технологіям не тільки учнів, але і дорослих жителів громади
Маємо змогу залучати до навчання комп'ютерній грамотності та інформаційним технологіям не тільки учнів, але і дорослих жителів громади. Фото: Агропромхолдинг "Астарта-Київ"

Гурток запрацював у рамках проєкту «ІТ-освіта у сільській місцевості», що охоплює усі регіони присутності холдингу.

Прослухати курс можуть як учні місцевої школи, так і всі охочі односельці. На додачу представники ТОВ «Волочиськ-агро» агропромхолдингу «Астарта-Київ» подарували навчальному закладу п’ять ноутбуків.

Мешканці Лановецької територіальної громади відтепер можуть покращити свою комп’ютерну грамотність, не виїжджаючи з місця проживання. Все тому, що завдяки агропромхолдингу «Астарта-Київ», Загірцівська школа І-ІІ ступенів отримала сучасні ноутбуки та відкрила ІТ-курси для усіх бажаючих.

"Маємо змогу залучати до навчання комп’ютерній грамотності та інформаційним технологіям не тільки учнів нашого закладу, але і дорослих жителів нашої громади — сіл Загірці та Михайлівка", — відзначає директор Загірцівського ЗЗСО Олексій Серафим.

Навчання проводиться в рамках проєкту «ІТ-освіта у сільській місцевості», що охоплює всі регіони присутності холдингу «Астарта-Київ», зокрема і Тернопільщину. Проєкт дозволяє мешканцям сільських територій удосконалити власні вміння користування персональним комп’ютером та отримати нові знання.

"Це дає великі можливості для розвитку як сільських дітей, так і місцевого населення. Протягом цього року ми з дітьми навчимося програмувати. Вони виконають 10 проєктів", — говорить керівниця гуртка комп’ютерної грамотності Загірцівського ЗЗСО Ольга Кондратюк.

Навчаючись у гуртку, школярі вивчають мову програмування Scratch, за допомогою якої створюють комп’ютерні ігри. Наступний крок – вивчення робототехінки. Також опановують соціальні мережі, вивчають створення презентацій, відеороликів. Діти від отриманих знань у захваті.

"Це дуже класна ідея для дітей та дорослих, які давно хотіли спробувати себе у програмуванні. Тим більше, це можна зробити у нашій школі: вигадувати цікаві проєкти та втілювати їх у реальність", — говорить учениця Загірцівської школи Вероніка Бодань.

"Ми вже створили перший проєкт, який називається «Загублені у космосі». Ми завжди знаходимо тут собі нові завдання", — додає юна Алла Гайкова.

"На заняттях дуже цікаво, пізнавально. У майбутньому точно згодиться", — резюмує учениця Загірцівського ЗЗСО Сніжана Слободюк.

Дорослі слухачі курсу комп’ютерної грамотності у Загірцівській школі теж задоволені тим, наскільки покращили власне спілкування з комп’ютером.

"Завдяки гуртку я допомагаю своїм дітям із домашніми завданнями. Умію створювати відеоролики з фото та хочу навчитися створювати їх із відео", — розповідає слухачка курсу комп’ютерної грамотності Юлія Найсик.

У цьому році за кошти ТОВ «Волочиськ-агро» агропромхолдингу «Астарта-Київ» школа отримала нові меблі для їдальні та кухні. Крім того, Загірцівський ЗЗСО бере участь в інших програмах компанії — «Підйом» та «Гуманна педагогіка». Педагоги та діти вдячні аграріям за можливість здобувати нові знання та постійну допомогу у розвитку навчального закладу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую