ye-logo.v1.2

Притулки для собак у Хмельницькому: де взяти чотирилапого друга

Суспільство 2137
На сторінці закладу є публікації тварин, яких можна забрати додому
На сторінці закладу є публікації тварин, яких можна забрати додому. Фото: зі сторінки притулку "Надія"

Зазвичай, тварини з притулків уже стерилізовані, вакциновані та чекають люблячих господарів.

Якщо ви вирішили завести чотирилапого друга, то варто звернути увагу на собак, що проживають в притулках. Зазвичай, тварини з притулків стерилізовані, вакциновані, оброблені від паразитів та чекають люблячих господарів. Кореспонденти сайту "Є" зробили підбірку притулків у Хмельницькому, де у добрі руки можна взяти вірного охоронця та друга.

Притулок-стерилізатор «Надія»

Єдиний комунальний притулок міста для тварин розташований у мікрорайоні Дубове. Завідувач притулку Олег Кошовий розповідає, що притулок-стерилізатор «Надія» утримує близько двох сотень собак, а також щоденно стерилізує та вакцинує безпритульних тварин, яких після реабілітації повертають на місце відлову. Частково притулок діє за кошти міської влади. Крім того, волонтери, школярі та всі небайдужі привозять корм та подарунки для хвостатих. На сторінці закладу є публікації про тварин, яких можна забрати додому. Працює притулок з 8:00 до 17:00 по буднях.

Адреса: Хмельницький, вулиця Дейгана, 5А

На сторінці притулку є публікації тварин, яких можна забрати додому. Фото: зі сторінки притулку «Надія»

Притулок «Врятуй життя»

Притулок «Врятуй життя» розташований на одній ділянці з вищезгаданим притулком-стерилізатором. Він є одним із проєктів громадської організації «Врятуй Життя», яка допомагає безпритульним тваринам. Кураторка громадської організації Олена Голубнича розповідає, що заклад утримує близько сотні собак. Тварин лікують, вакцинують та прилаштовують у родини. Працівники притулку можуть проконсультувати відвідувачів з приводу характеру підопічних та допомогти обрати улюбленця. Для вибору пухнастого друга можна приїхати до самого притулку щодня до 14:00 або переглянути сторінки громадської організації у соціальних мережах фейсбук та інстаграм.

Адреса: Хмельницький, вулиця Дейгана, 5А

Працівники притулку можуть проконсультувати відвідувачів з приводу характеру підопічних та допомогти обрати улюбленця. Фото: зі сторінки притулку «Врятуй життя»

Притулок «Покинутий ангел»

Притулок «Покинутий ангел» розташований в Південно-Західному районі. Співзасновниця закладу Раїса Мельницька розповідає, що на території притулку та перетримках утримуються майже три десятки собак, які чекають на люблячих господарів. Четверо волонтерок утримують тварин за власні кошти та кошти небайдужих людей. Жінки власними силами лікують, вакцинують та стерилізують підопічних. Через певні обставини засновниці притулку відмовляються вказувати адресу місця розташування притулку. Таке рішення зумовлене тим, що недобросовісні люди масово підкидають тварин. Якщо ви бажаєте взяти чотирилапого друга у свою родину, то можете перейти на сторінку притулку або звернутись до співзасновниць, які детальніше розкажуть про місце розташування закладу та своїх підопічних.

Телефони:

+38097 221 50 00 Раїса Мельницька

+38068 672 77 52 Анастасія Сельманова

На території притулку утримуються майже три десятки собак, які чекають на люблячих господарів. Фото: надане Раїсою Мельницькою

Тваринки, які мешкають в притулку, які зараз шукають добрі руки. Фото: надане Раїсою Мельницькою

Нагадаємо, що у Хмельницькому будується комунальний центр для безпритульних тварин. Майбутній притулок поєднає у собі 185 вольєрів, ізолятор та господарські споруди. Крім того, планують побудувати приміщення охорони, дезінфекційну споруду, станцію біологічного очищення, очисні споруди дощових стоків, каналізаційну насосну станцію, трансформаторну підстанцію та магістральний водопровід.

Читайте також: Восьмирічній дівчинці з Хмельницького, яка хворіє на рак крові, потрібна допомога

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую