ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Чому затримується у Хмельницькому будівництво центру для безпритульних тварин

Суспільство 540
Від початку цього року в Хмельницькому стерилізували близько семисот безпритульних тварин
Від початку цього року в Хмельницькому стерилізували близько семисот безпритульних тварин. Фото: автора

Із запланованої суми на створення притулку виділено лише 26 відсотків.

Минулого року в обласному центрі на вулиці Заводській, 165 була виділена земельна ділянка для будівництва центру для безпритульних тварин. Анонсована вартість його сягала майже 15 мільйонів гривень. Виконувати будівельні роботи взялося приватне підприємство «Укр Захід Буд Сервіс», яке виграло тендер. Здати об’єкт планували до 31 серпня 2020 року.

«Ми продовжили терміни будівництва, бо у нас немає фінансування у повному обсязі. Минулого року ми отримали з міського бюджету два мільйони гривень і таку ж суму цього року. Ці кошти ще не освоєні. Наразі підрядником виконуються роботи, які були заплановані минулого року: завезення ґрунту, будівництво трансформаторної підстанції та приміщення для охорони. Найближчим часом будуть прокладати мережі зовнішнього освітлення та водопроводу до ділянки, після чого будівельники приступлять до забивання паль», - розповіла заступниця начальника управління ЖКГ Хмельницької міської ради Тетяна Циб.

Зазначає, що про орієнтовні терміни завершення будівництва говорити зарано, адже все залежить від фінансування.

«Цього року на будівництво притулку мали виділити чотири мільйони гривень, але у зв’язку з пандемією, половина із запланованої суми була направлена на закупівлю необхідних засобів по боротьбі з COVID-19. Через це питання про здачу об’єкта найближчим часом поки не стоїть», - каже Тетяна Михайлівна.

Нагадаємо, майбутній притулок поєднає у собі 185 вольєрів, ізолятор, господарську будівлю, приміщення охорони, дезінфекційну споруду, станцію біологічного очищення, очисні споруди дощових стоків, каналізаційну насосну станцію, трансформаторну підстанцію, магістральний водопровід. По периметру його території встановлять металеву огорожу висотою 2,2 метра.

Читайте також: На Хмельниччині з літаків розкидатимуть вакцину від сказу для диких тварин

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую