ye-logo.v1.2

На Шепетівщині екологи виявили факти незаконного видобутку корисних копалин

Суспільство 884
Порушення природоохоронного законодавства виявили у селі Буртин на Шепетівщині
Порушення природоохоронного законодавства виявили у селі Буртин на Шепетівщині. Фото: Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області

Також підприємство, в діяльності якого виявили порушення, не мало висновків про оцінку впливу його діяльності на довкілля.

На Шепетівщині екологи викрили незаконний видобуток корисних копалин. Про це повідомляють в Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області.

Як зазначають екологи, порушення природоохоронного законодавства виявили на ділянках, які розробляє Буртинський завод вогнетривів у селі Буртин на Шепетівщині.

За словами екологів, підприємство має дозвіл на користування надрами – на розробку, так званого, Буртинського родовища. Утім, позапланові перевірки виявили, що на окремих земельних ділянках розміщені два котловани заповнені водою. А це є порушенням вимог законодавства у сфері надрокористування.

«Загалом, виявлено чимало порушень. Також підприємство не отримало «Висновок про оцінку впливу на довкілля», - каже начальник Держекоінспекції у Хмельницькій області Андрій Мартинов.

Позапланові перевірки виявили, що на окремих земельних ділянках розміщені два котловани заповнені водою. А це є порушенням вимог законодавства у сфері надрокористування.

За результатами перевірок за фактом самовільного видобуванням корисних копалин за відсутності необхідних документів екологи вже звернулися до правоохоронців, які розслідуватимуть справу в рамках адміністративного провадження.

Читайте також: Стафілокок - у кожного десятого: результати всеукраїнських перевірок працівників харчоблоків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую