ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вихідні: арктичне повітря принесе на Хмельниччину похолодання

Суспільство 1050

Останні дні тижня минатимуть без дощів.

Ще день на Хмельниччині пануватиме помірно тепла осінь. Проте, вже з суботи, 23 жовтня, відчутно похолодає. Наприкінці тижня уночі очікуються заморозки, а денна температура сягатиме всього 6-8-ми градусів тепла. Утім, останні дні тижня минатимуть без дощів.

За прогнозами Українського гідрометцентру, у п’ятницю, 22 жовтня, день все ще порадує мешканців області теплом до +18-ти градусів. І нічні температурні показники цієї доби очікуються, як для осені, зависокими – до 9-ти градусів тепла. А от у суботу, 23 вересня, вже стане відчутно холодніше – до +11-ти удень та до одного-двох градусів тепла уночі. У неділю холод посилиться аж до нічних заморозків. Денна температура також буде невисокою – до +6-8 градусів тепла.

Не дивлячись на прохолоду, яку прогнозують, за даними ресурсу «Синоптик», останні дні тижня будуть погожими, час від часу на небі з’являтиметься сонечко. Лише в суботу буде хмарно та похмуро.

Синоптиця Наталка Діденко, прогнозує, що п'ятниця в Україні буде дуже теплою, а стовпчики термометрів досягнуть +14+20 градусів.

«Трохи почне відчувати подальше похолодання західна частина України - там завтра очікується +10+16 градусів, - каже Наталка Діденко. - Проте загалом відчуття будуть майже літні. Затримається рвучкий вітер у багатьох областях України. У суботу холодне повітря арктичного походження почне давити, посуне похолодання».

А вже у неділю-понеділок, за її прогнозом, в більшості областей України вночі відновляться «мінуси», а протягом дня ледь жеврітимуть +5+11 градусів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую