ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Як оцінюють українську землю та чому хочуть заборонити трансжири дізнавалися кореспонденти «Сімейної газети»

Суспільство 799
Вийшов друком 43 номер «Сімейної газети»
Вийшов друком 43 номер «Сімейної газети». Фото: автора

Актуальні проблеми, корисні поради і не тільки - у виданні для всієї родини.

З часу відкриття ринку землі, який запрацював 1 липня, минуло понад 100 днів. Згідно з даними Держгеокадатру, за цей час в Україні продали понад 28 тисяч земельних ділянок загальною площею 70 тисяч гектарів. Які ціни на землю в різних регіонах країни і де найбільше її купують - читайте у новому випуску «Сімейної газети».

В Україні хочуть частково заборонити трансжири. Що таке трансжири та чим вони шкідливі розбиралися кореспонденти видання.

У свіжому випуску читайте інтерв’ю з лікарем-імунологом про сезонні ГРВІ, аптечні вітаміни і поради зміцнення імунітету.

Крім того, читайте про таке:

про пенсії та пільги: хто може вийти на пенсію достроково? Приватизація і заповіт. Як вдома перевірити розмір субсидії? Боржники зможуть оформити субсидію;

здоров’я: ендопротезування — сучасний метод, який допоможе позбутися болю і навіть встати з візка;

обійстя: обираємо картоплю на насіння; готуємо ґрунт для майбутньої розсади;

кулінарія: користь квашених продуктів; сезонні осінні рецепти;

споживач: обираємо секатор, наповнювач для подушок; як правильно сушити та прати валянки.

У кожному номері газети - розповіді про майстрів та майстринь, зірок та відомих особистостей, цікава дитяча сторінка, програма телебачення.

Нагадуємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую