ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На дистанційне навчання переведуть більшість старшокласників Хмельницького

Суспільство 7747
Моніторинг ситуації в школах буде проводитися щоденно
Моніторинг ситуації в школах буде проводитися щоденно . Фото: ілюстративне з архіву

Формат навчання в школах може змінюватися залежно від кількості вакцинованих працівників.

У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться школярі Хмельницького у «червоній» зоні. З понеділка, 1 листопада, у звичному форматі працюватимуть дитячі садки та спецшколи, а також повернуться за свої парти в школи учні молодших класів.

Водночас очне навчання для всіх класів у закладах освіти буде можливе лише за умови 100% повної вакцинації від коронаіврусу їх працівників, або ж за наявності дійсного негативного ПЛР-тесту чи довідки про нещодавнє одужання від хвороби.

Як розповіла директорка міського департаменту освіти та науки Надія Балабуст, станом на 13-ту годину 29 жовтня, з понеділка точно будуть повноцінно працювати 9 освітніх закладів громади.

«Ще у 7-8 закладів рівень вакцинації і набір всіх довідок, які дозволяють працювати в умовах «червоної» зони, становить більше 90%. Зараз вони опрацьовують інформацію з педагогічними і технічними працівниками, а потім керівники закладів повідомлять, в якому форматі вони будуть працювати з понеділка», - каже Надія Балабуст.

Як додають в департаменті освіти, велика кількість педагогічних працівників була вакцинована в середині жовтня. Отож, на початку листопада вони отримають другу дозу вакцинації. Відповідно тоді деякі заклади освіти зможуть відновити очне навчання для всіх класів.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу в Хмельницькому. Де щепитися у вихідні

Коментарі:

Віталій Українець 29.10.2021 19:51

Для чого вакцинували викладачів?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую