ye-logo.v1.2

На правах реклами Конструктор тарифів від Київстар

Суспільство 5151
Мобільний оператор Київстар змінив підхід до тарифікації
Мобільний оператор Київстар змінив підхід до тарифікації. Фото: Компанія "Київстар"

Київстар запустив тарифи, в яких абонент сам вибирає наповнення

Київстар пропонує нові тарифні плани з незвичною опцією – «Суперсилами». Вони дозволяють кожному абонентові налаштувати тарифи під особисті потреби та змінювати наповнення у разі необхідності. Адже крім основних послуг на вибір ще є багато додаткових, які можна підключити без доплат.

Чим це зручно? Поміркуйте самі. Хтось більше розмовляє – і йому не потрібно так багато мобільного трафіка, а комусь, навпаки, подобається сидіти в інтернеті та дивитися фільми на ходу, а платити доводиться й за хвилини, що витрачаються на дзвінки, й окремо за передплату платного ТБ.

Тому щоб не заганяти всіх в одні межі, мобільний оператор Київстар змінив підхід до тарифікації – тепер у нових тарифах, у тому числі лінійці тарифів «Все разом», стандартне наповнення пакета можна самостійно доповнювати іншими послугами.

Така можливість з'явилася завдяки «Суперсилам» – додатковим сервісам до основного пакета послуг тарифу.

Наприклад, для абонентів однієї з найпоширенішої форми обслуговування – передоплати – тепер доступні 3 тарифи: «ТВІЙ Старт», «ТВІЙ Вибір» і «ТВІЙ Оптимум». «Суперсили» доступні в другому та третьому.

Як це працює? Наприклад, в основному пакеті «ТВІЙ Оптимум» уже є 25 Гб мобільного інтернету, 200 хвилин на інші мобільні номери по Україні та світу, а також безлімітне спілкування в мережі. Абоненти безоплатно можуть вибрати до основних послуг тарифу ще одну із «7 Суперсил»:

 • домашній інтернет – фіксований інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с;
 • доступ до Київстар ТБ – а це більш 300 каналів і 20 000 фільмів та серіалів;
 • додаткові 100 хвилин на інші мобільні номери по Україні та за кордоном;
 • додаткові 5 Гб мобільного інтернету;
 • SIM для планшета;
 • SIM для другого телефона;
 • безлімітні стримінг-сервіси із послугою «Відео на ходу».

Також рекомендуємо вам звернути увагу на тарифи «Все разом» – це пакет послуг, який включає мобільний зв'язок, домашній інтернет і онлайн-телебачення Київстар ТБ. По-перше, це економічно вигідно та дає можливість заощадити на телеком-сервісах до 50% вартості. По- друге, це дуже зручно, тому що всі оплати здійснюються з одного номера та без зайвих комісій.

З'явилося кілька нових тарифів зі своєю «Суперсилою»: «ВСЕ РАЗОМ “Оптимум”» і «ВСЕ РАЗОМ “Максимум”», а також їхні варіанти із підключеним телебаченням Київстар.

Які тут особливості? «Суперсила» підключається в максимальному тарифі – «ВСЕ РАЗОМ “Максимум”». У його основному пакеті: домашній інтернет до 100 Мбіт/с і безлімітний мобільний інтернет, вільне спілкування в мережі та 300 хвилин на інші мережі України та світу. І ще додатково можна вибрати одну «Суперсилу» із п';яти:

 • гігабітний домашній інтернет;
 • 100 хвилин для дзвінків на інші мережі;
 • статичну IР-адресу;
 •  SIM для другого телефона;
 • SIM для планшета.

Як підключати «Суперсили»?

Вибрати «Суперсилу» для свого нового тарифу можна в застосунку Мій Київстар, за коротким номером 500 або за спеціальним кодом *500*4#. Кожні 4 тижні або місяць (згідно із тарифом) абоненти можуть вибирати інші послуги, підлаштовуючи тариф під себе.

До речі, скористатися «Супесилами» можна і не підключаючи новий тариф, оскільки до кінця 2021 року для більшості абонентів Киевстар діє вигідна акція «Спробуй “Суперсилу”»: підключити одну із них на вибір можуть абоненти передоплати та контракту.

Крім «Суперсил», Київстар розширює тарифні можливості щодо дзвінків за кордон. Стало більше країн, куди можна дзвонити без додаткової оплати, оскільки хвилини за ці напрямки вже включені до тарифу. Тепер їх 11, а не 5, як було раніше. Додано США та Канаду, Ізраїль, Китай та Індію, Узбекистан.

Ліц. АЕ №521968 НКДРСЗІ від 1.04.2015 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую