ye-logo.v1.2

Симчишин звільнив директорку хмельницького департаменту освіти та науки

Суспільство 6896
Надія Балабуст пропрацювали на посаді директорки департаменту менше як рік
Надія Балабуст пропрацювали на посаді директорки департаменту менше як рік. Фото: з фейсбуку Надії Балабуст

Обов’язки Надії Балабуст виконуватиме її заступниця Ольга Кшановська.

Сьогодні, 23 листопада, Надія Балабуст залишила посаду директорки хмельницького департаменту освіти та науки. Про це свідчить розпорядження міського голови Олександра Симчишина.

Інформація про зміну керівництва департаменту освіти та науки з’явилася ще перед оприлюдненням розпорядження про звільнення Надії Юріївни. Тому для її підтвердження сайт «Є» звернувся до заступника міського голови Михайла Кривака.

«Надію Балабуст звільнили за згодою сторін, бо вона виявила таке бажання. Тимчасово її обов’язки виконуватиме Ольга Кшановська — заступниця директора департаменту», — прокоментував Михайло Кривак.

Після отриманого коментаря на сайті міськради з’явилося й розпорядження, яке Олександр Симчишин підписав цього ж дня.

«Звільнити 23 листопада Балабуст Надію Юріївну з посади директора департаменту освіти та науки за угодою сторін. Покласти з 24 листопада виконання обов’язків директора департаменту на Кшановську Ольгу Вікторівну», — зазначено в розпорядженні Олександра Сергійовича.

Які доходи та майно задекларувала Надія Балабуст

На час написання матеріалу Надія Юріївна поки не оприлюднила електронну декларацію після звільнення з посади. Останню декларацію вона подала у березні. Вона охоплює 2020 рік.

Згідно з нею, Надії Балабуст володіла квартирою у Хмельницькому, а її чоловік — трьома земельними ділянками у селах Везденьки та Шумівці Хмельницького району. Крім того, Сергію Балабусту належав автомобіль «Шкода Октавія A7» 2016 року випуску.

Торік Надії Юріївні за роботу в міському департаменті освіти та науки нарахували 288 тисяч 361 гривню зарплатні. Також вона задекларувала 20 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна. Натомість загальний задекларований дохід її чоловіка за 2020 рік склав 147 тисяч 972 гривні.

Нагадаємо, директоркою міського департаменту освіти та науки Надія Балабуст пропрацювала менше як рік. Її на цю посаду Олександр Симчишин призначив 5 лютого 2021-го. До того вона певний час виконувала обов’язки директорки цього департаменту.

Читайте також: Як школярам зекономити на поїздках тролейбусами: у Хмельницькому запустять нові проїзні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую