ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як школярам зекономити на поїздках тролейбусами: у Хмельницькому запустять нові проїзні

Суспільство 2811
Учнівські та студентські проїзні будуть подібними до електронних квитків
Учнівські та студентські проїзні будуть подібними до електронних квитків. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Завдяки учнівським і студентським проїзним квиткам їх щомісячні витрати можуть знизитися до 70 відсотків.

У Хмельницькому невдовзі почнуть продавати учнівські та студентські електронні квитки, призначені для оплати поїздок у тролейбусах. Впродовж кількох місяців вони мають замінити нинішні паперові проїзні. Про особливості та переваги таких новацій сайту «Є» розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

За словами Миколи Ваврищука, у місті вже давно діють учнівські та студентські проїзні квитки. Місячний учнівський коштує 85 гривень, а студентський — 110 гривень.

«Такий квиток допомагає зменшити витрати приблизно на 70 відсотків. Для порівняння, за його відсутності поїздки дитини тролейбусом у школу та зі школи її батькам щомісяця обходиться у 264 гривні. Якщо ж вона користується ним більше як двічі на день, вартість може зрости до 300 гривень», — зазначив Микола Васильович.

Однак посадовець вважає, що нинішній проїзний квиток має дещо застарілу форму: він зроблений з картону й щомісяця доводиться купувати новий. Для зручності хмельничан заплановано їх оновити. Вони будуть подібними до нинішніх електронних квитків, але дещо іншого зразка й після поповнення впродовж місяця будуть безлімітними.

«Учнівський електронний квиток батьки мають щомісяця поповнювати на 85 гривень за допомогою мобільного застосунку чи платіжного термінала, а студенти — на 110 гривень. Далі дитина має у тролейбусі його провалідувати. При собі також повинна мати учнівське чи студентське посвідчення. Крім того, за допомогою мобільного застосунку «Е-квиток Щодня Зручний» батьки зможуть відстежувати, у який тролейбус вона сіла й коли», — пояснив Микола Ваврищук.

Він додав, що нові учнівські та студентські проїзні з’являться у продажу в грудні. Зокрема, їх можна придбати у місцевих кіосках з пресою. Також є плани пропрацювати це питання зі школами. Скористуватися ними можна буде зі січня 2022 року. Щоправда, нинішні паперові проїзні поки не скасовують: орієнтовно їх можна буде використовувати до квітня наступного року.

Читайте також: Хмельницький хоче купити пів сотні тролейбусів за кредит європейського банку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую