ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Водійських прав за їзду «під кайфом» суд позбавив жителя Кам'янця-Подільського

Суспільство 923
Водію, крім позбавлення прав, призначили 17 тисяч гривень штрафу
Водію, крім позбавлення прав, призначили 17 тисяч гривень штрафу. Фото: ілюстративне freepik.com

Адвокат чоловіка переконував, що огляд, який провели поліцейські, має бути визнаний недійсним.

Днями Хмельницький апеляційний суд розглянув справу водія з Кам'янця-Подільського, захисник якого намагався оскаржити рішення місцевого суду. Останній призначив йому штраф і на рік позбавив права керувати транспортними засобами. Втім, зрештою його скаргу було відхилено. Про це розповіли представники пресслужби Хмельницького апеляційного суду.

За їх інформацією, ввечері 23 вересня у Кам'янці-Подільському місцевий житель керував автомобілем «Фольксваген Гольф», перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння. Це підтвердив висновок лікаря обласного закладу з надання психіатричної допомоги. Відтак 7 жовтня Кам'янець-Подільський міськрайонний суд визнав чоловіка винним за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Й призначив йому 17 тисяч гривень штрафу та один рік позбавлення права керувати транспортними засобами.

Його захисник спробував оскаржити цю постанову в апеляційному суді, попросивши її скасувати, а провадження закрити.

«На його переконання, працівники поліції повинні були запропонувати його підзахисному пройти огляд на стан тверезості на місці зупинки з використанням спеціальних технічних засобів. Однак вони цього не зробили, тому й вважає цей огляд недійсним, а протокол — недопустимим доказом вини. Також вказав, що поліцейські під час освідування й складання протоколу не залучали свідків», — зазначили у пресслужбі суду.

Однак Хмельницький апеляційний суд відмовив захиснику водія у задоволенні апеляційної скарги. Відтак покарання для жителя Кам'янця-Подільського залишиться без змін: 17 тисяч гривень штрафу та позбавлення водійських прав на один рік.

«Огляд на стан наркотичного сп'яніння правоохоронці проводять не на місці зупинки транспортного засобу, а у спеціальному медичному закладі. Під час проведення огляду осіб поліцейські використовують відеокамери. У разі неможливості їх застосування огляд проводиться у присутності двох свідків. Тому Кам’янець-Подільський міськрайонний суд дійшов правомірного висновку про доведеність вини водія у вчиненні правопорушення», — пояснили у пресслужбі з посиланням на постанову Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: Аварія з трьома загиблими на трасі Хмельницький-Старокостянтинів: судитимуть поліцейського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую