ye-logo.v1.2

Помер колишній начальник надзвичайників Хмельничччини Петро Томчишин

Суспільство 6777
Співчуваємо рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: з фейсбука

Вогнеборець протягом 15 років поспіль очолював пожежно-рятувальну службу області.

Сьогодні, сьомого грудня, на 81-му році життя відійшов у вічність генерал-майор служби цивільного захисту у відставці Петро Томчишин. Про його смерть повідомив нинішній начальник обласного управління Державної служби надзвичайних ситуацій Едуард Братко.

«Людина-легенда, вогнеборець, справжній офіцер, мудрий керівник та наставник. Своїм призначенням він вбачав порятунок людей від небезпек, тож присвятив цьому 47 років свого життя, - пише Едуард Братко. - За свою багатогранну діяльність – це і розвиток матеріально-технічної бази, створення нових підрозділів, піклування про чисельний колектив рятувальників області він отримав чимало нагород та відзнак. Проте найціннішою нагородою залишиться щира вдячність людей за допомогу та підтримку, його мудрі настанови. Він залишив добрий слід та світлу пам'ять про себе».

Прощання з Петром Томчишиним відбудеться завтра, 8 грудня, об 11:00 у Клубі Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: вулиця Героїв Чорнобиля, 1/1.

Співчуваємо рідним і близьким Петра Дем’яновича.

Нагадаємо, 14 серпня цього року пішов із життя помічник начальника рятувальників Хмельниччини 47-річний Сергій Нікітішин.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую