ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Магістрів ХУУПа вітали феєрверками з конфеті

Суспільство 2162

Мами з квітами змахують непрохані сльози радості, тати «клацають» усе це на фотокамери, малеча танцює під веселі й не дуже мелодії, що линуть з динаміків…

Таким був випуск цьогорічних магістрів Хмельницького університету управління та права. В останній день першого літнього місяця він стартував під стінами рідної альма-матер, продовжився у приміщенні музично-драматичного театру ім. М. Старицького і закінчився в місцях «за інтересами». Керували процесом Шерлок Холмс і Доктор Ватсон. Аби прощання з університетом було не таким болісним, найкращим своїм випускникам герої Артура Конан Дойля вручили медалі та дипломи. «Найкращий староста», «Спортсмен року», «Артист року», «Найкрасивіша», «Член профкому» – нагороди з такими назвами одна за одною «вішалися» на шиї завтрашніх адвокатів та суддів. Дехто навіть зумів «відхватити» одразу декілька медалей! Так, єдина випускниця ХУУПа 2011 року, котра не має жодної четвірки, крім звання «Розумаха року», отримала ще й титули «Почесний пеньок» («пеньок» – одна з найвищих внутрішньоуніверситетських словесних похвал) та «Юрист року».
Як зауважив ректор університету Олег Омельчук, його студенти – це не лише відмінники, спортсмени й активісти, це ще й турботливі батьки. Серед цьогорічних випускників вузу майже два десятки молодих мам. А ще в університеті є подружжя, котре познайомилося саме на студентській лаві ХУУПа – Катерина та Віталій Данчеви. «Найбільша наша цьогорічна гордість – 48 випускників, котрі отримала червоні дипломи», – додав Олег Миколайович.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую