ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на тиждень: кілька днів сльоти та морозець на Миколая

Суспільство 1562

У найближчі декілька днів денна та нічна температура буде на однаковому рівні – від одного морозу до одного тепла.

Тиждень на Хмельниччині розпочався з мокрого снігу та дощу і схожа погода, зумовлена циклоном, триматиметься на території області протягом наступних декількох днів. За прогнозами Українського гідрометцентру, до п’ятниці денна та нічна температура буде на однаковому рівні – від одного морозу до одного тепла. Лише у ніч на середу, 15 грудня, морозець може посилитися – до трьох-п’яти з позначкою «мінус». Удень, все ж, температура повітря, переважно, буде «плюсовою». Опади у вигляді мокрого снігу можливі ще завтра, 14 грудня, а також у четвер 16-го та п’ятницю 17-го грудня.

Ресурс «Синоптик» прогнозує схожу погоду, що й Український гідрометцентр. А от на вихідні у суботу 18-го та неділю 19-го грудня, за даними «Синоптика», температура повітря опуститься нижче нуля як вночі, так і в день. У ці дні прогнозують ледь відчутний морозець до «мінус» одного-трьох градусів. На Миколая, 19 грудня, за прогнозами синоптиків, падатиме сніг.

Майже щодня мокрий сніг та дощ прогнозує ресурс Ventusky. Зниження температури очікується на вихідні – до трьох морозу. Субота, за даними цього ресурсу, буде хмарною, але мине без опадів, а от неділя, 19 грудня, порадує невеличким морозцем.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую