ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Як вибрати пам'ятники для оформлення поховань?

Суспільство 809
Гранітний пам
Гранітний пам'ятник може служити 50-60 років. Фото: argest-stone.com.ua

На сьогоднішній день, для оформлення місця поховань, багато людей все частіше обирають гранітні пам'ятники.

І це не дивно, адже такий пам'ятник має низку досить вагомих переваг перед класичними дерев'яними хрестами чи бетонними конструкціями.

Далі ми розглянемо популярні форми пам'ятників, матеріали, з яких можна виготовити надгробок та розповімо де можна замовити справді якісні памятники від виробника.

Різновиди пам'ятників та матеріалів для їх виготовлення

До початку ХХІ століття величезною популярністю під час поховань знаті користувалися мармуровими різьбленими статуями-пам'ятниками, а також фамільними склепами. Тоді як могили селян обособлювалися дерев'яними хрестами або кам'яними валунами, де були висічені імена покійних.

На сьогоднішній день, обидві ці традиції практично канули в лету. І на зміну неотесаному каменю і величезним склепам прийшли витончені пам'ятники.

Компанія виробник в Харкові пропонує своїм клієнтам безліч різновидів та форм пам'ятників з доставкою по всій Україні, в т.ч. до Хмельницького, серед яких досить популярними є:

  • одинарні пам'ятники;
  • подвійні пам'ятники;
  • меморіальні комплекси.

Але, крім вибору більш підходящої форми пам'ятника, варто також подумати і про матеріал, з якого цей пам'ятник буде виготовлений. Розглянемо деякі з них:

  • Дерево. Відразу після похорону в обов'язковому порядку встановлюють дерев'яні хрести. Це пов'язано з тим, що дерево досить легке, отже хрест не впаде у процесі усадки грунту. Але через те, що дерево швидко втрачає свій зовнішній вигляд і цілісність під впливом різних природних явищ, хрести з дерева часто змінюють пам'ятники через рік-два після похорону;
  • Камінь. Досить складний матеріал для обробки, тому використовується лише в деяких культурах та місцевостях;
  • Мармур. Білий мармур, як і вироби з нього - уособлює собою витонченість та величність. Але головним його недоліком є ??пористість матеріалу. Тому мармур швидко темніє або жовтіє, обростає мохом і вимагає дуже ретельного та професійного догляду;
  • Граніт. Популярним, красивим, міцним та довговічним на даний момент є граніт.

Плюси гранітних виробів:

- гранітний пам'ятник може служити 50-60 років;
- пам'ятники з граніту не вимагають складного чи професійного догляду. Для підтримки чистоти гранітних виробів, достатньо лише періодично протирати їх вологою ганчіркою;
- граніт піддається будь-яким видам різьблення. Тому вироби з цього матеріалу в умілих руках майстра можуть набувати різного вигляду. Відполірований граніт не втрачає свого зовнішнього вигляду впродовж десятків років.

Замовити пам'ятники від професійної майстерні

Знаходитесь у пошуку професійної майстерні, яка може виготовити пам'ятники швидко та за оптимальною ціною? Рекомендуємо Вам звернутися до компанії “Argest Stone”. Ця компанія вже понад 15 років виготовляє пам'ятники з граніту, а також всі супутні елементи для оформлення могил.

Ознайомитись з асортиментом пам'ятників від “Argest Stone”, а також отримати детальну консультацію з усіх питань, пов'язаних із встановленням та замовленням пам'ятників можна на сайті компанії, в телефонному режимі або в одному з салонів “Argest Stone”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую