ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мороз до «мінус» 15-ти: на Хмельниччині прогнозують різке похолодання

Суспільство 22957
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології прогнозує, що справжня зима на Хмельниччині вже настане з 20-21 грудня
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології прогнозує, що справжня зима на Хмельниччині вже настане з 20-21 грудня. Фото: з архіву

Вже наступного тижня добряче приморозить.

Уже наступного тижня на Хмельниччину прийде справжня зима: відчутно похолодає та час від часу падатиме сніг. Принаймні такий прогноз дають синоптики, зазначаючи, що очікується значне зниження температури. Так у нічну пору доби прогнозують до 15-ти градусів морозу.

Хмельницький обласний центр з гідрометеорології прогнозує, що справжня зима на Хмельниччині вже настане з 20-21 грудня. Холодне арктичне повітря зумовить зниження температури з мінімальними значеннями спочатку до -10-ти, а надалі й до 15 градусів морозу в нічні години. Синоптики також прогнозують сніг та у деякі дні посилення швидкості вітру до 15-20 метрів за секунду.

Синоптиця Наталія Діденко температурний стрибок до відчутних «мінусів» прогнозує у вівторок, середу та четвер (21-23 грудня). В цей період у нічні години стовпчики термометрів можуть опускатися до -12-15 градусів, а вдень мороз коливатиметься на рівні 5-10-ти градусів.

Про тенденцію до похолодання попереджає і ресурс «Гісметео». У своєму прогнозі на найближчі два тижні, відчутне зниження температури ресурс прогнозує вже з 21 грудня, коли з нічних 4-х градусів морозу нічна температура одразу впаде до -10-14-ти. Нічні морози триматимуться принаймні декілька днів. Удень температура повітря очікується в межах 6-8-ми градусів морозу.

Ближче до новорічних свят мороз послабшає. Середня температура буде на позначці близько -2...-3 градусів. Тобто, Новий рік минатиме без сильних морозів, а також майже без снігу. Завідувачка відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова прогнозує, що чергове похолодання й сніг прийдуть до України вже в січні. Утім, середня температура повітря у перший місяць нового року буде на 3 градуси вищою, ніж у попередні роки. Але все ж, за словами кліматологів, арктичний холод до нас буде прориватися: морози до -10-ти обов'язково будуть.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую