ye-logo.v1.2

Парковка біля центрального овочевого ринку в Хмельницькому може стати платною

Суспільство 2357
У міській раді кажуть, завдяки платним парковкам наводять порядок в місті та мають надходження до бюджету
У міській раді кажуть, завдяки платним парковкам наводять порядок в місті та мають надходження до бюджету. Фото: ілюстративне з архіву

Також в місті збільшать кількість інспекторів з паркування і закуплять евакуатор.

У різних частинах Хмельницького поступово запроваджують платне паркування автомобілів. Платними парковки цього року зробили біля авторинку та на Львівському шосе поруч з речовим ринком. Нині ж міська влада розглядає інші варіанти платних парковок в центральній частині міста. Серед них – зона паркування на вулиці Вайсера біля центрального овочевого ринку. Про це розповів міський голова Олександр Симчишин під час річного звіту на каналі TV7+.

«Ми зараз бачимо ситуацію, коли люди під’їжджають до ринку на Вайсера о 7-ій ранку. Залишають там автомобіль, йдуть в офіс працювати, а забирають його о 19-ій годині. Це не зовсім правильно, адже парковка має працювати на ринок. Покупець приїхав, щось купив і поїхав. А коли місце зайняте людиною, яка безкоштовно поставила автомобіль на добу, покупцю немає де стати. Тому цілком можливо, що ми такі речі будемо впроваджувати на платній основі з лімітованим пільговим безкоштовним часом. Але це поки лише вивчається», - говорить міський голова.

За його словами, зараз у Хмельницькому аналізують всю систему мобільності міста. Йдеться не тільки про паркування, але й про пішохідні переходи, велодоріжки, тротуари, курсування громадського транспорту.

«План мобільності нам обіцяє Європейський банк реконструкції і розвитку за грантові кошти. Це дороговартісний документ. Сподіваємося, що на другу половину 2022 року будемо його мати. Тоді, згідно з планом мобільності, ці всі речі мають впроваджуватися в життя», - додає Олександр Симчишин.

Також порядок у місті продовжує наводити інспекція з паркування, яка з’явилася в Хмельницькому влітку цього року. Наразі працюють лише два інспектори, однак штат працівників інспекції мають збільшити. Крім того, у 2022 році Хмельницький має закупити евакуатор, яким інспекція евакуйовуватиме автомобілі порушників.

Читайте також: Пів сотні нових тролейбусів і свіжі маршрути з’являться наступного року в Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую