ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пів сотні нових тролейбусів і свіжі маршрути з’являться наступного року в Хмельницькому

Суспільство 4476
З 50 придбаних за кредит тролейбусів десять працюватимуть на автономному ходу
З 50 придбаних за кредит тролейбусів десять працюватимуть на автономному ходу. Фото: ілюстративне з архіву

Десять закуплених тролейбусів будуть на автономному ходу.

У 2022 році в Хмельницькому продовжать оновлювати систему громадського транспорту. У місті мають з’явитися новенькі тролейбуси, автобуси та створять нові маршрути. Зокрема, мають додати транспорту для мешканців мікрорайонів Лезневе та Ружичної.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин під час річного звіту на каналі TV7+, на наступний рік у міста підписана угода з Європейським банком реконструкції і розвитку. Хмельницький матиме кредит і грант, за які має закупити 50 тролейбусів. З них 40 буде класичних, а 10 – на автономному ходу. Останні будуть спрямовані в мікрорайони, де немає мережі і де будувати мережу занадто дорого. Ружична та Лезнево розглядаються як одні з варіантів, адже в ці райони мають незабаром запустити нові автобусні маршрути.

«На виконавчому комітеті проголосували за створення нових автобусних маршрутів - по одному на Ружичну і в Лезневе. Для них виділили по два транспортні засоби. Ще два автобуси, можливо, поїдуть на підсилення 30-го маршруту, і два, можливо, поїде на хутір «Швейцарія», вулиця Казимира Шептицького. Це буде вісім автобусів середнього габариту, які ми мали купити до кінця цього року, але в нас зірвався конкурс через оскарження. Тож ми плануємо їх придбати до 15 лютого. Коли ці маршрути будуть накатані, то будемо тоді вже вирішувати, що роботи з автономними тролейбусами. Якщо буде потреба, то будемо ще посилювати ці райони», - зазначив Олександр Симчишин.

Додамо, нині в Хмельницькому курсує 5 тролейбусів на автономному ходу.

Читайте також: Проїзд у хмельницьких тролейбусах може подорожчати, якщо зросте тариф на електроенергію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую