ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відійшла у вічність хмельницька журналістка Лариса Шандовська

Суспільство 4582
Ларисі Шандовській було 62 роки
Ларисі Шандовській було 62 роки. Фото: з архіву

Більше десяти років Лариса Григорівна працювала в медіакорпорації «Є».

23 грудня на 63-у році життя зупинилося серце хмельницької журналістки Лариси Шандовської, попрощатися з якою рідні, друзі та колеги зможуть завтра, 24 грудня з 13.00 до 14.00 у міському Будинку ритуальних послуг, що в Хмельницькому на вулиці Толстого, 5/а.

Лариса Григорівна народилася 10 квітня 1959 року в селі Слобідка, що на Ярмолинеччині. У 2004-2014 роках була журналісткою в медіакорпорації «Є», публікуючи свої матеріалі в газетах «Є Поділля», «Сімейній газеті», «Теленавігаторі», «Проскурівському телеграфі».

До цього Лариса Шандовська також працювала в газетах «Подільські вісті» та «Подільській кур’єр». Знали Ларису Шандовську і як журналістку «Поділля-Центр».

Колеги з глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть Лариси Григорівни. Її пам'ятають як професіонала, добру та щиру людину.

Медіакорпорація «Є» висловлює щирі співчуття близьким та рідним Лариси Шандовської. 

Коментарі:

Сергій Іщук 23.12.2021 21:12

Світла пам'ять Ларисі. Її статті були одними з найулюбленішими, особливо в "Сімейці", "Є Поділля"... особливо коли вона писала про  обдарованих людей, які могли лікувати, допомагати, передбачати. Щирі співчуття родині. Хай з Богом почиває!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую