ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У водійських посвідченнях з’явилася нова відмітка

Суспільство 1915
З новою відміткою водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якими
З новою відміткою водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якими. Фото: ілюстративне pixabay.com

Зміни не торкнуться водіїв, яким посвідчення були видані раніше.

В Україні водійські посвідчення знову зазнали змін. Цього разу в них запровадили нову відмітку про складання практичного іспиту з автоматичною коробкою передач. Це стало необхідним для наближення таких посвідчень до європейських стандартів. Про це розповіли у пресслужбі регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області.

За її інформацією, у посвідченні водія тепер є відмітка про складання практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач. Вона зазначається у графі 12 документу у вигляді коду «78». За її наявності водії зможуть керувати авто лише з автоматичною коробкою передач, а за її відсутності — з будь-якими. Зміни не торкнуться тих водіїв, яким посвідчення водія були видані раніше.

«Наразі вже змінився дизайн бланка посвідчення водія. З минулого року він має темно-рожевий колір, схожий на колір європейського посвідчення водія. А також — стилізоване зображення Державного Прапора України для ідентифікації країни. Бланк став більш захищеним від підробок. У ньому імплантований електронний носій, зазначається термін його дії, а також група крові та резус-фактор водія», — зазначили у регіональному сервісному центрі.

Також додають, що попереду на водійські посвідчення чекає запровадження відмітки про надання згоди або незгоди на посмертне донорство.

Нова відмітка зазначається у графі 12 документу у вигляді коду «78». Фото: Головного сервісного центру МВС України

Нова відмітка зазначається у графі 12 документу у вигляді коду «78». Фото: Головного сервісного центру МВС України

Читайте також: Курс долара, тарифи та харчі: прогнози на 2022 рік

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую