ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький Палац спорту завершений майже на 70 відсотків

Суспільство 2972

За достатнього фінансування його мають відкрити до кінця цього року.

Добудова хмельницького Палацу спорту на вулиці Прибузькій, 5/1а поступово йде до фінішної прямої. Ззовні він майже набув свого остаточного вигляду, а всередині — завершилися усі чорнові роботи. Тому є шанс відкрити його до кінця року. Однак для цього потрібно ще понад сто мільйонів гривень. Про це сьогодні, 14 січня, сайту «Є» розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, свого часу дизайнери запропонували низку варіантів фасаду. Обрали найбільш унікальний, привабливий і сучасний. Хоча вже Палац спорту вже набув свого вигляду, залишається ще доволі багато роботи. Це пояснюється великою площею фасаду. Наразі підрядник чекає матеріали для бокових стінок і сходових клітин.

Загалом Палац спорту готовий приблизно на 70 відсотків. Усі чорнові роботи завершені й настав час чистових і встановлення коштовного обладнання. Втім, частину з них виконали.

«Середину великої зали й санвузли вже облицювали плиткою. Змонтували сучасну звукову систему, освітлення, поручні, протипожежні двері. Завезені крісла, які чекають на встановлення. Продовжуються роботи над автоматичною системою пожежогасіння. Додаткові приміщення готові для фарбування та вкладення спеціального лінолеуму», — зазначив Микола Ваврищук.

Крім того, в у Палаці спорту вже є опалення. Поки що тепло подають у всі приміщення, крім основної зали. Через кілька днів планують обігрівати і її, адже температура всередині будівлі «падає».

Палац спорту заплановано відкрити до кінця цього року. Для цього необхідно приблизно 120-130 мільйонів гривень. З міського бюджету цьогоріч виділено 20 мільйонів, які вже починає освоювати підрядник. Далі все залежить від обіцяної державної підтримки, тобто орієнтовно 100-110 мільйонів гривень.

«За достатнього фінансування об’єкт можна завершити й запустити у цьому році. Якщо ж будуть затримки з коштами, відкриття Палацу спорту доведеться відкласти», — додав Микола Ваврищук.

Нагадаємо, будівництво Палацу спорту стартувало у березні 2019 року. Його арена розрахована на три тисячі глядацьких місць. Також є кілька окремих спортивних залів, площею по 330-350 квадратних метрів. Крім проведення спортивних змагань, у ньому планують проводити різноманітні концерти, масштабні форуми та виставки.

Спершу був запроєктований дещо інший дизайн Палацу спорту. Змінити його на більш сучасний і унікальний вирішили влітку 2020 року. Оновлений вигляд також сподобався членам державної конкурсної комісії.

Як раніше розповідав міський голова Олександр Симчишин, вартість будівництва зросла, щоб він відповідав сучасним вимогам. Попередньо, на 120-130 мільйонів гривень. З них 20 мільйонів вже закладено в місцевому бюджеті.

«Торік держава виконала свої зобов’язання і надала на добудову Палацу спорту 150 мільйонів гривень. Тепер потрібно ще 110 мільйонів», — зазначив міський голова.

Читайте також: У Хмельницькому збудують новий міст через Південний Буг

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую