ye-logo.v1.2

На Палац спорту в Хмельницькому виділили 20 мільйонів гривень

Суспільство 1625
Будівництво Палацу спорту розпочалося у 2019 році
Будівництво Палацу спорту розпочалося у 2019 році . Фото: ілюстративне з архіву

Будівництво об’єкту планують завершити наступного року.

Сьогодні, 15 грудня, під час засідання сесії міської ради в Хмельницькому депутати прийняли рішення виділити 20 мільйонів гривень з місцевого бюджету на добудову Палацу спорту, який споруджують на Прибузькій, 5/1а. За словами міського голови Олександра Симчишина, ще 100-110 мільйонів гривень на завершення будівництва об’єкту місто очікує у 2022 році отримати від держави.

«Всю суму відповідно до чинної проєктно-кошторисної документації ми використали, тобто вийшли «в нуль». Як і було анонсовано, ми відкоригували документацію відповідно до нових вимог і зараз буде оголошена переговорна процедура. Ми підпишемо новий договір з підрядником. Попередньо, це 120-130 мільйонів гривень. Якщо 20 мільйонів ми закладаємо, то 100-110 мільйонів розраховуємо отримати, як фінансування з держбюджету. Попередньо такі домовленості є. Держава виконала свої зобов’язання в цьому році – нам дали 150 мільйонів, тепер треба ще 110», - каже посадовець.

Як додає міський голова, з таким темпом будівництва Палац спорту реально завершити в першому півріччі 2022 року. Однак це буде залежати від фінансування.

Додамо, як писав сайт Є станом на початок жовтня цього року будівельна частина споруди була виконана на 65%. Будівництво Палацу спорту розпочалося у 2019 році на вулиці Прибузькій 5/1А. Він передбачає арену на три тисячі глядацьких місць, кілька окремих спортивних залів по 330-350 квадратних метрів. Крім проведення спортивних змагань, тут планують проводити й інші різнопланові заходи. Приміщення використовуватимуть для проведення різноманітних виставок, форумів, концертів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую