ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Митрополит Епіфаній відвідав Хмельницький

Суспільство 2268
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: pomisna.info

Він звершив Божественну літургію.

Вчора, 14 січня, Хмельницький відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. У кафедральному Свято-Андрієвському соборі Хмельницької єпархії він звершив Божественну літургію.

«Після прочитання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді, - повідомили в пресслужбі Київської Митрополії Української Православної Церкви. - Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та заупокійне молитовне прохання за спокій душі приснопам’ятного митрополита Антонія (Махоти)».

Наприкінці відправи відбувся святковий молебень, після якого Його Блаженство звернувся до присутніх зазначивши про необхідність завжди пам’ятати про Бога та у всьому покладати свою надію на нього.

Закінчилася урочиста відправа спільною колядою та покладанням квітів до могили митрополита Антонія, яка розташована поруч із храмом. Нагадаємо, 23 березня минулого року на 55-му році життя відійшов у вічність митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (в миру - Владислав Васильович Махота).

Читайте також: Митрополит Епіфаній у Хмельницькому освятив новий храм та представив керуючого єпархією

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую