ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Бакоті виявили розбитим бетонний хрест

Суспільство 2127
Бетонний хрест був встановлений поруч з оглядовим майданчиком на Бакотську затоку
Бетонний хрест був встановлений поруч з оглядовим майданчиком на Бакотську затоку. Фото: з фейсбук-сторінки Сергія Толстіхіна

Встановлення цього хреста пов’язують з Українською православною церквою Московського патріархату.

На Бакоті виявили розбитим бетонний хрест, який був встановлений поруч з оглядовим майданчиком на Бакотську затоку. У соцмережах світлину оприлюднив Сергій Толстіхін. «На Бакоті такий був вітер, що кинув хреста», - йдеться у підписі до світлини.

Встановлення цього хреста пов’язують з російською церквою. У листопаді громадський активіст хмельничанин Андрій Попик на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднив інформацію про те, що встановили цей хрест на території природно-заповідного фонду кілька місяців тому. Він також зазначив, що за інформацією, наявною в земельному кадастрі восени 2014 року передали Кам'янець-Подільській єпархії УПЦ МП в постійне користування, і призначення земельної ділянки встановили «Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій для будівництва та обслуговування культових та інших будівель».

На грудневій сесії Хмельницької обласної ради серед питань, які розглядали депутати, також було одне, пов’язане з ділянкою, де встановили цей хрест. Вони підтримали депутатський запит Віктора Бурлика щодо недопущення забудови Національного природного парку «Подільські Товтри».

У запиті він просив перевірити відповідні контролюючі органи законність надання двох гектарів землі під будівництво релігійних установ Кам'янець-Подільської єпархії Української православної церкви.

«Варто наголосити, що 2 гектари землі на території Національного природного парку було віддано церкві Кам'янець-Подільській єпархії Української православної церкви, що безпосередньо керується окупантами. Недопустимо у розпал війни віддавати свої території ворогу, який атакує ще й з середини», - йшлося у депутатському запиті.

Депутат облради також вимагав скасувати рішення про надання цієї ділянки церкві у судовому порядку.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую