ye-logo.v1.2

У Хмельницькому інспектори з паркування оштрафували кілька тисяч водіїв

Суспільство 3198
Інспекція з паркування запрацювала 21 липня
Інспекція з паркування запрацювала 21 липня. Фото: з архіву редакції

За п’ять місяців роботи вони виписали порушникам правил паркування понад три з половиною тисячі постанов.

У Хмельницькому у липні минуло року запрацювала інспекція з паркування. Спершу її представники лише попереджували водіїв-порушників про адміністративну відповідальність. Від слів до дій вони перейшли з 1 вересня, почавши виписувати протоколи.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, з 1 вересня до 31 грудня минулого року за порушення правил паркування інспектори виписали 2 тисячі 600 постанов. Більшість з них, 2 тисячі 146, водії вже сплатили, а 154 постанови вручили автовласникам. Крім того, 245 — направили у державну виконавчу службу. З 55 таких порушників вже стягнули штрафи.

А з 1 січня цього року інспектори виписали 960 адміністративних постанов: 492 вже сплачено та 30 вручено власникам автомобілів.

«Як наслідок, це зменшує кількість хаотично припаркованого автотранспорту, звільняється місце для безпечного зустрічного роз’їзду великогабаритного громадського транспорту та покращується оглядовість пішохідних переходів і виїздів з прилеглих територій», — підсумували у пресслужбі Хмельницької міської ради.

Читайте також: У Хмельницькому інвестор встановить енергоефективні ліхтарі на 69 вулицях

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую