ye-logo.v1.2

Кіберполіція розробила Telegram чат-бот, який блокує ворожі чати: як це зробити

Суспільство 4390
Всіх кличуть блокувати диверсійніх ресурси
Всіх кличуть блокувати диверсійніх ресурси. Фото: ілюстративне UPG

За допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію.

Кіберполіція розробила Telegram чат-бот для блокування сервісів дезінформації. Про це повідомляють у відомстві, яке забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

Зазначають, що за допомогою боту можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.

Користувачам чат-боту будуть направлені детальні інструкції щодо блокування кожного із сервісів.

«Запрошуємо всіх активно брати участь у блокуванні диверсійних ресурсів», - кажуть в кіберполіції.

Посилання на чат-бот - https://t.me/stopdrugsbot. Сюди громадяни направляють виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.

Посилання на Telegram-канал - https://t.me/stoprussiachannel. Сюди будуть надсилатися диверсійні ресурси для блокування та детальні інструкції як це зробити.

Читайте також: Провокації та дезінформація, які поширює ворог

 

Коментарі:

Антон 27.02.2022 02:42

Бот знущається з громадян. Прошу передати це його розробникам. "Ми отримали достатню кількість посилань для блокування" - достатню для чого? Боту нема куди запам'ятовувати нові посилання ??? (

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую