ye-logo.v1.2

Повідомлення про захоплення Хмельницької АЕС – фейк

Суспільство 10538
Хмельницька АЕС під контролем України
Хмельницька АЕС під контролем України . Фото: president.gov.ua

Атомна електростанція у Нетішині під контролем України.

Повідомлення з телеграм-каналів про захоплення АЕС окупантами — брехня, сьогодні, 2 березня, про це повідомили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Хмельницьку атомну електростанцію, як і раніше, контролює український уряд, повідомляє «Енергоатом». Не читайте анонімні телеграми, читайте офіційні джерела та відомі медіа, які цінують свою репутацію та перевіряють інформацію», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Хмельницької АЕС, станом на 2 березня 2022 року атомна електростанція стабільно й безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості й армії.

«Порушень умов безпечної експлуатації немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ХАЕС і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень та будівель електростанцій, периметри захищених зон і прилеглих територій, а також особливо важливих об’єктів ХАЕС за межами їхніх захищених зон – під посиленим наглядом», - зазначають на сторінці ХАЕС.

Поточна потужність ХАЕС достатня для повноцінної життєдіяльності населення і промислових об’єктів.

Читайте також: Чутки про прослуховування телефонів — фейк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую