ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Старобільську люди спалили прапор ЛНР, який повісили у центрі окупанти

Суспільство 1302
Ворожий прапор зірвали та знищили
Ворожий прапор зірвали та знищили. Фото: Телегазета Старобільськ

Місцеві мешканці вийшли на мітинг, зняли та знищили ворожий прапор у центрі міста та повернули жовто-блакитний.

В окупованому Старобільську (місто-побратим Хмельницького), що на Луганщині, 6 березня люди мітингували, нагадуючи окупантам, що їм не раді на українській землі.

Напередодні до голови Старобільської громади Яни Літвінової окупанти звернулися з вимогою зустрітися й провести перемовини. Але на місце зустрічі вона прийшла не одна. Підтримати голову вийшло чимало патріотично налаштованих старобільчан.

Під час утвореного мітингу звучав гімн України та патріотичні гасла. Через деякий час люди зняли та спалили прапор ЛНР, який окупанти повісили на центральній площі, та повернули на своє місце жовто-блакитний стяг єдиної України.

Коли мітингувальники зрозуміли, що на перемовини до них ніхто не прийде, вони самі пішли до поліцейського відділу, де розташувались росіяни, і вимагали коменданта. Загарбники так і не насмілилися когось відправити на перемовини, тільки стріляли у повітря, щоб не підпустити місцевих мешканців надто близько до своєї бази.

Нагадаємо, раніше старобільчани намагались зупинити військову техніку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую