ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У боях з російськими окупантами загинули двоє мешканців Новоушиччини

Суспільство 5129
Антон Гевак (зліва) і Євгеній Висльовський (справа) загинули за Україну
Антон Гевак (зліва) і Євгеній Висльовський (справа) загинули за Україну . Фото: колаж автора

Молоді хлопці загинули у бою за Україну.

Дві сумні звістки прийшли на Новоушиччину. Як зазначили на сторінці Новоушицької територіальної громади, 10 березня офіційно підтвердили загибель 23-річного Євгенія Висльовського із села Нова Гута.

Хлопець загинув ще у перший день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, 24 лютого, в районі м. Олешки Херсонської області.

Після закінчення школи він закінчив Хмельницький економічний університет, а потім служив за контрактом у складі підрозділів однієї з військових частин, що дислокуються в Кам'янці-Подільському.

Староста села Анатолій Шевчук розповідає: «Кажуть, що про померлих не можна говорити погано. Але про Євгенія і нема що сказати поганого! Він був дуже хорошим хлопцем: добрим, усміхненим, привітним, дружелюбним, совісним, товариським. Це була надзвичайно позитивна людина. Він займався спортом, любив футбол». Викладачі закладу, у якому навчався Євгеній, також згадують його як вихованого, доброго, веселого і дуже життєрадісного хлопця.

10 березня стало відомо про ще одну втрату. Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув Антон Гевак, 1994 року народження. Як повідомили на сторінці громади, він проживав у селі Пилипи-Хребтіївські. Навчався у Пилипохребтіївській середній школі. Закінчив військову академію (м. Одеса). Був учасником антитерористичної операції.

Читайте також: У Хмельницькому попрощалися з двома військовими, які загинули на Херсонщині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую