ye-logo.v1.2

Мешканців Київщини, які два тижні жили під обстрілами, евакуювали до Хмельницького

Суспільство 3179
Наразі в межах Хмельницької міської територіальної громади знайшли прихисток на тривалий час понад 16,5 тисяч переселенців
Наразі в межах Хмельницької міської територіальної громади знайшли прихисток на тривалий час понад 16,5 тисяч переселенців. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Сьогодні вночі три автобуси з людьми прибули до нашого міста.

До Хмельницького сьогодні вночі, 13 березня, вдалося евакуювати трьома автобусами мешканців Київської області. Як повідомляють в Хмельницькій міській раді, це ті люди, які 16 днів пробули в підвалах, які ці дні прожили під обстрілами та залишалися без будь-яких засобів зв'язку зі своїми близькими та рідними.

«Вони втратили практично все. Їхні селища та невеличкі містечка під Києвом зруйновані, будинки розбомблені. Вони пережили насправді страшні речі», - зазначають в міській раді.

Додамо, що за оперативною інформацією від Штабу допомоги вимушеним переселенцям, що розташований в Хмельницькому в кінотеатрі Шевченка, за минулу добу також прийняли 40 потягів, якими прибули у наше місто близько 1800 переселенців. Також до нашого міста прибувають переселенці у десятках автобусів та сотнях авто.

«Наразі в межах Хмельницької міської територіальної громади знайшли прихисток на тривалий час понад 16,5 тисячі переселенців, ще понад 90 тисяч зупинялись у нас щонайменше на добу, отримавши допомогу та підтримку, та продовжили свій шлях на захід», - зазначають у штабі.

Читайте також: Ракетний удар по Львівщині: загинули 9 людей, пів сотні поранених

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую