ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи будуть навесні канікули у школах Хмельницького

Суспільство 8525
Учні продовжують навчання у дистанційному форматі
Учні продовжують навчання у дистанційному форматі. Фото: ілюстративне з архіву

Рекомендований графік змінили через нову фазу російсько-української війни.

Цьогоріч весняні канікули у школах Хмельницької міської громади планували провести протягом 28 березня – 3 квітня. Однак через широкомасштабне вторгнення російських військ в Україну канікули у школярів відбулися раніше. Як розповіли у міському департаменті освіти і науки, поки додаткових канікул не передбачається.

«Ті, канікули, як мали розпочатися з понеділка, були раніше. Ми будемо дивитися: якщо діти будуть перенавантажені, зробимо додаткові канікули. Але поки що змін таких не вносимо. Навчання триває», - зазначила виконувачка обов’язків директора департаменту Ольга Кшановська.

Наразі школярі навчаються відповідно до запланованих навчальних програм у дистанційному форматі. Також до навчання у хмельницьких школах долучилося понад 850 дітей-переселенців.

Нагадаємо, зарахування до дитячих садків Хмельницького відтермінували. Дошкільнят зараховуватимуть у навчальні заклади на місяць пізніше.

Читайте також: Задля безпеки на період війни дітям радять зробити інформаційні бірки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую