ye-logo.v1.2

Зарахування першокласників. Коли батькам подавати заяви у школи Хмельницького

Суспільство 4235
Традиційно діти до закладу зараховуватимуться відповідно до території обслуговування
Традиційно діти до закладу зараховуватимуться відповідно до території обслуговування. Фото: ілюстративне з архіву

Незабаром стартує прийом документів у навчальних закладах.

З першого квітня у хмельницьких школах розпочнуть приймати заяви від батьків майбутніх першокласників. Планувалося, що прийом документів стартує першого березня, однак процес відтермінували на місяць через воєнний стан в Україні.

«Якщо події на теренах громади і далі будуть розвиватися спокійно, ми зможемо організувати прийом документів у школах. У нас є ще кілька днів запасу, будемо дивитися. Ближче до початку квітня вже точно стане ясно, чи не будемо відтерміновувати подачу заяв ще раз», - розповіла виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти і науки Ольга Кшановська.

Зараховуватимуть першачків, як і в минулі роки, відповідно до території обслуговування. Ознайомитися, які адреси закріплені за кожною школою, можна на сайті департаменту.

Батькам майбутніх першокласників потрібно принести в школу копію свідоцтва про народження дитини, мати документи, які засвідчують, що вони є матір’ю, батьком, чи опікуном дитини.

Крім того, потрібно подати документи про підтвердження місця проживання. Ті, хто мешкає не за офіційним місцем реєстрації проживання, повинні принести до навчального закладу будь-який документ, який підтверджує їхнє місце проживання у місті. Це може бути довідка ОСББ, договір про оренду, акт від сусідів, які засвідчують, що вони проживають на тій, чи іншій території.

Для зарахування необхідна також медична довідка, але батьки її можуть принести по завершенню вступної кампанії.

Читайте також: Чи будуть навесні канікули у школах Хмельницького

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую