ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Отримати посвідчення водія під час війни: як працюють сервісні центри МВС Хмельницької області

Суспільство 4315
Іспити для отримання посвідчення водія категорії В не проводяться
Іспити для отримання посвідчення водія категорії В не проводяться. Фото: ілюстративне pixabay.com

Деякі послуги досі залишаються недоступними.

Сервісні центри МВС Хмельницької області відновили свою роботу після тимчасової перерви. Однак, перелік послуг, що надаються, досі залишається обмеженим, повідомила головний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю відомства Людмила Лужняк.

За її словами, наразі у територіальних сервісних центрах іспити для отримання посвідчення водія категорії В не проводяться. Але є можливість скласти іспити на категорії С і СЕ — у першу чергу, це стосується тих українців, які мобілізуються до Збройних сил України, залучаються до служби в територіальній обороні та правоохоронних органах.

«Зараз ми надаємо обмежений спектр послуг. У першу чергу можливо замінити посвідчення водія українцям, які мають законне право виїзду за межі України та тим, хто залучається до тероборони чи до ЗСУ», — пояснила Людмила Лужняк.

Також в умовах воєнного стану можливо зареєструвати авто, ввезене з-за кордону, або ж нові транспортні засоби: авто, мотоцикл, мопед, які придбані в автосалоні. Окрім того, можна замінити втрачені документи.

Попереднього запису до сервісних центрів МВС немає, для отримання послуги достатньо взяти талон у терміналі в приміщенні закладу.

«Щодня ми докладаємо зусиль, аби відновити повністю всі послуги, які ми надавали до початку воєнних дій на території нашої держави», — додала спеціаліст зі зв'язків з громадськістю.

Наразі у Хмельницькій області відновили свою роботу такі сервісні центри МВС:

ТСЦ МВС № 6841 м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1 (0382) 71-62-54
ТСЦ МВС № 6842 м. Дунаївці, вул. Франца Лендера, 41 (03858) 3-12-85
ТСЦ МВС № 6843 м. Кам'янець – Подільський, пр. Грушевського, 1/2 (03849) 4-28-39
ТСЦ МВС № 6844 м. Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1А (03854) 4-15-35
ТСЦ МВС № 6845 м. Шепетівка, вул. Шешукова, 13 (068) 993-69-38, (096) 818-88-48.

Нагадаємо, що на Хмельниччині знову приймають документи для оформлення ID-карти та закордонного паспорта громадянина України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую