ye-logo.v1.2

Зеленський надав звання Героя України військовому з Чемеровеччини

Суспільство 3443
Президент відзначив наших воїнів званнями Героя України за їх мужність і героїзм
Президент відзначив наших воїнів званнями Героя України за їх мужність і героїзм. Фото: з фейсбуку Міноборони

Він продовжує боронити Україну від ворога з 2014 року.

Днями Володимир Зеленський надав 15-ти військовим звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка». Зокрема, найвищу державну нагороду отримав капітан Віталій Гураль, який родом з Хмельницької області. Про це повідомили представники Чемеровецької територіальної громади.

За їх інформацією, Віталій Гураль родом зі села Шидлівці. Герой народився і виховувався у багатодітній родині. Його батько й мати — працівники Чемеровецького району електричних мереж. Здобувши вищу освіту в Університеті державної фіскальної служби України в Ірпені, став до лав Збройних Сил України. Він боронить рідну країну з 2014 року.

Президент надав Віталію Гуралю найвищу державну нагороду як військовослужбовцю 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені Гетьмана Івана Виговського за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

«Сьогодні батько, мати, два брати й уся наша Чемеровецька громада горді за нашого земляка. Нехай Вас, Віталію Олеговичу, береже Всевишній! Слава Україні!», — заявили представники Чемеровецької територіальної громади.

Читайте також: Українські Герої на окремих напрямках ведуть контрнаступ: втрати ворога станом на ранок 31 березня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую