ye-logo.v1.2

Масова розсилка смс від «Ukraine»: хто і навіщо збирає історії українців про війну

Суспільство 6140
Українці отримали повідомлення із закликом розповісти свою історію війни
Українці отримали повідомлення із закликом розповісти свою історію війни. Фото: ілюстративне pixabay.com

До розсилок треба ставитися з обережністю, але цього разу все безпечно.

Українці масово отримали смс-повідомлення від «Ukraine» з текстом «Розкажи свою історію війни – світ має знати правду! #МояВійна». Як повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики, це запрошення – НЕ спам та НЕ спосіб збору персональних даних.

Міжнародну платформу #МояВійна створили Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis». З її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами і висловити свою підтримку Україні реальними діями.

Такі смс отримали мільйони людей. Фото: скрін повідомлення

На платформу, крім історії, можна додати відео або фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.

Усі кореспонденти проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди.

Читайте також: Основні фейки російської пропаганди: тижнева підбірка

Як це працює?

Як пише спільнота журналістів НотаЄнота, наразі проєкт знаходиться на стадії Beta-тестування, є можливість авторизації через Фейсбук та Гугл, можна заповнити профіль користувача, публікувати пости - тексти, зображення, відео з Ютубу. Є відео із поясненнями, як правильно заповнити профіль та додати свої історії. У профілях інших користувачів можна залишати власні реакції.

Наразі на сайті 842 історії, які мають 148 909 переглядів.

У майбутньому на платформі має з’явитися система зручних хештегів, просунена система сортування, пошук за іменем користувача, переклад історій на будь-яку мову, колекції найпопулярніших історій, телеграм-канал, а також залучення коштів для ЗСУ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую