ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

В Кам’янці-Подільському абітурієнти штурмують історичний факультет

Олександр НІКІТІН Суспільство 2306

А в Хмельницькому найбільшим попитом користуються економічні спеціальності

Найбільші та найпрестижніші виші області відчинили свої двері для абітурієнтів. Проте, як і прогнозувалося, особливого ажіотажу в коридорах закладів немає. Як зазначають у Хмельницькому університеті управління та права, цього року черг, як таких, навіть не було. «Лише у перші дні прийому було трохи більше людей, ? повідомляє заступник відповідального сектетаря приймальної комісії Андрій Корюгін. ? Лідером серед кількості поданих документів є юридичний факультет».

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка найбільше охочих вступити на історичний факультет. Друге місце за кількістю поданих документів належить факультету іноземної філології, третє ? української філології та журналістики. Також обходиться без черг. «Думаю, це пов’язано, насамперед, з тривалістю вступної кампанії», ? вважає Володимир Мисів, заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

Хмельницький національний університет також не відчув різниці порівняно з минулим роком. У приймальній комісії повідомляють, що кількість заяв на денну форму навчання майже не відрізняється від торішньої, а от із заочною – гірша ситуація. Перевагу абітурієнти віддають економічним спеціальностям, факультету міжнародних відносин та новому соціально-психологічному факультетові. Близько сімдесяти заяв було подано за допомогою електронного вступу. Як і в інших вишах черг – немає.

Галина МЕЛЬНИК.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую