ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Ой у лузі червона калина»: як хлопчик, який з родиною мешкає на Хмельниччині, підкорив серця українців

Суспільство 28265
Щирість, яка підкорює – так кажуть про виконання маленьким українським хлопчиком пісні «Ой у лузі червона калина похилилася»
Щирість, яка підкорює – так кажуть про виконання маленьким українським хлопчиком пісні «Ой у лузі червона калина похилилася». Фото: Скрін з відео

Лео став відомим на всю країну після того, як в мережі з’явилося відео, де він співає пісню, що стала одним із гімнів супротиву під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Щирість, яка підкорює – так кажуть про виконання маленьким українським хлопчиком пісні «Ой у лузі червона калина похилилася». Він переспівав відомий гімн Січових стрільців та за лічені дні став не лише зіркою соцмереж, а й полонив душі мільйонів українців. Пісню підхопили українські зірки, влаштувавши відео-флешмоб. Наприкінці, разом із зірками співає той самий хлопчик. Його звати Лео і нині з родиною він мешкає на Хмельниччині. До війни вони жили в Ірпіні.

У сюжеті «1+1» батьки юного співака розповіли, що Лео ця пісня дуже припала до душі. Він її швидко вивчив і став скрізь наспівувати.

«Цю пісню знають усі в Україні та за її межами. І наш Лео не став виключенням. Він вивчив дуже швидко ці слова і наспівував скрізь. Я просто знімав відео у свій сімейний архів», - каже батько хлопчика.

А потім виклав в соцмережі. Так пост зі словами «Війна триває. Пісня ллється. Перемога близько» та співом маленького Лео розлетівся Україною.

Леонарду, так повне ім’я маленького співака, три з половиною роки, але він вже знає, що таке війна і як вона звучить. Він знає, що сім’я - мама, тато та братик - переїхала з від рідного дому, «тому що війна»...

24 лютого родина прокинулась в Ірпіні, як і вся країна, під вибухи. Вони встигли виїхати з міста у перші дні війни. Спочатку перебралися до Василькова, але коли і там настало пекло, вирішили рухатися далі. Врешті, друзі допомогли родині дістатися Хмельниччини, де вони знайшли прихисток. Батьки Лео розповідають, що вони вже бачили фото свого дому в Ірпіні: на світлині - потрощені вікна їхньої квартири. І хоча місто вже звільнене, кажуть, що розуміють: повертатись ще зарано...

Днями родину Лео відвідали поліцейські офіцери Хмельниччини, щоб подякувати йому за пісню, яка підіймає бойовий дух.

Читайте також: «Ти ще пізнаєш, путін, нашу лють» - гурт «Лісапетний батальйон» заспівав про війну

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую