ye-logo.v1.2

Відомі музиканти влаштовують благодійні концерти у Хмельницькому для допомоги військовим

Суспільство 11829
Хмельницька обласна філармонія запрошує на благодійні конецерти відомих артистів України
Хмельницька обласна філармонія запрошує на благодійні конецерти відомих артистів України . Фото: Романа Рудакова

Під час двох концертів вже зібрали понад 30 тисяч гривень.

На Хмельниччину, як у надійний тил, переїхало чимало людей із різних міст. Частина з них подалися волонтерити, частина шукають роботу, а творчі люди влаштовують концерти на підтримку військових.

Хмельницька обласна філармонія у квітні розпочала серію благодійних концертів. Квитки на них не продають, вхід вільний і всі бажаючі можуть насолоджуватися музикою безплатно, або ж залишивши довільну суму в спеціальній скриньці для пожертв.

Усі кошти, кажуть у філармонії, підуть на конкретні потреби Збройних сил України. 

Камерний оркестр під керівництвом Тараса Мартиника. Фото Хмельницької обласної філармонії

За словами директора філармонії Олександра Драгана, перший концерт показав, що запит на музику величезний, адже зал був заповнений вщент! Це був авторський концерт відомого композитора Ігоря Щербакова із камерним оркестром.  під керівництвом диригента Тараса Мартиника. Зібрану суму — 13 тисяч 500 гривень — перерахували у фонд «Повернись живим».

Зараз артисти збирають на позашляховик для однієї з наших військових частин. І перші понад 17 тисяч гривень вже зібрали під час концерту талановитого українського піаніста, народного артиста України Юрія Кота.

Віртуозна гра піаніста Юрія Кота зібрала повний зал поціновувачів. Фото Романа Рудакова.

«Ми розпочинаємо збір коштів на придбання автомобіля для одного з військових формувань Хмельниччини, яке в цей час перебуває на сході України. Дякуємо артистам за співпрацю й усім, хто відвідує концерти та ділиться коштами для наших військових», - зазначають у філармонії. І додають, що кошти збирають на рахунок художнього керівника Академічного ансамблю пісні й танцю «Козаки Поділля» Степана Дробіта (номер картки 4731 2196 4522 9869). 

Вхід на концерти безкоштивний, але є можливість залишити свої внески у спеціальній скриньці для допомоги війську.

Наступний концерт пам'яті заслужених діячів мистецтв України українських композиторів Ганни Гаврилець та Юрія Шевченка відбудеться вже у найближчу неділю, 10 квітня.

У планах Хмельницької обласної філармонії також концерти відомого піаніста Євгена Гетлюка та спільний — відомих скрипаля Дмитра Ткаченка та піаніста Юрія Кота. Стежте за анонсами.  

Музиканти збирають кошти на придбання автомобіля, для одного з військових формувань Хмельниччини, яке в цей час знаходиться на сході України.

Коментарі:

Адміністратор 08.04.2022 12:59

Дякуємо! Виправили

Taras Martynyk 07.04.2022 22:29

Камерний оркестр під керівництвом Тараса Малика. Фото Хмельницької обласної філармонії Трохи невірно ви написали, бо Тарас Малик керує флейтою, а Тарас Мартиник оркестром!

Taras Martynyk 07.04.2022 22:26

Камерний оркестр під керівництвом Тараса Малика. Фото Хмельницької обласної філармонії Трохи невірно, Тарас Малик керує флейтою, а Тарас Мартиник оркестром!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую