ye-logo.v1.2

Сергій Кривонос, екскомандир хмельницьких спецпризначенців, розповів про 39 днів оборони аеропорту «Київ»

Суспільство 17592
«Ворог рвався до Києва і Жуляни були повітряними воротами до столиці», - розповів генерал-майор
«Ворог рвався до Києва і Жуляни були повітряними воротами до столиці», - розповів генерал-майор. Фото: з фейссбук-сторінки Сергія Кривоноса

З початку російського вторгнення генерал-майор керував обороною міжнародного аерпорту «Київ» в Жулянах.

Екскомандир хмельницьких спецризначенців генерал-майор Збройних Сил України Сергій Кривонос протягом 39-ти днів керував обороною важливого стратегічного об’єкта – міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах, другого найбільшого пасажирського міжнародного аеропорту України та столиці. Про це він розповів у середу, 6 квітня, в дописі на своїй сторінці у фейсбуці, зазначивши, що наразі передав командування та посаду.

«25 лютого очолив, 5 квітня передав посаду. 39 днів і ночей. Перші два тижні були найнапруженіші і цікаві. Ворог рвався до Києва і Жуляни були повітряними воротами до Києва», - написав генерал-майор.

Сергій Кривонос зазначив, що це другий аеропорт, обороною якого він керував під час російсько-української війни. Першим був Краматорськ - 47 днів, зараз Жуляни - 39 днів.

«Хлопці перетворили цей гарний аеропорт на міцну фортецю, - додав Сергій Кривонос. - Саме те, що ми швидко і якісно зробили в перші дні, змусило ворога відмовитись від намірів захопити аеропорт в Жулянах. Дякую всім, хто пліч-о-пліч поряд зі мною обороняв Київ, це був складний мікс з різних силових структур, але ми швидко стали єдиним потужним військовим організмом».

Він також подякував волонтерам, які забезпечували надійну підтримку, та всім, хто чекав і молився. Додав, що аеропорт не розікрали і не розтрощили.

«Війна продовжується, і попереду ще багато чого буде, - каже він. - Але народ України крок за кроком йде вперед - до нашої Перемоги. Слава Україні та українцям!»

Нагадаємо, що у 2019-у Сергій Кривонос був заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. До призначення на цю посаду він був першим заступником командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України. А раніше, у 2014-у, Сергія Кривоноса призначили начальником управління спеціальних операцій Генерального штабу Збройних сил України.

У 2000-х роках Кривонос служив на Хмельниччині у військах спецпризначення. Спочатку в Ізяславі, а потім і в Хмельницькому, куди переїхали спрецпризначенці. Згодом і очолив 8-ий полк спеціального призначення, який двічі виводив у найкращі частини Збройних сил України за підсумками року.

Додамо, що Сергій Кривонос був кандидатом у президенти України в 2019 році, але зняв свою кандидатуру.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую