ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Три тисячі пасок для українських захисників освятили в старовинному храмі Меджибожа

Суспільство 1406
Тисячі великодніх пасок з Меджибожа поїдуть до захисників України
Тисячі великодніх пасок з Меджибожа поїдуть до захисників України. Фото: Державний історико - культурний заповідник «Межибіж»

Пасочки напекли парафіяни церкви разом з усіма мешканцями стародавнього містечка.

Напередодні одного з найбільших християнських свят Воскресіння Христового, яке буде вже цієї неділі, 24 квітня, мешканці Меджибожа долучилися до благодійної допомоги українським захисникам, які боронять Україну від російських окупантів на передовій.

Сьогодні, у замковій церкві святого Миколая, розташованій на території заповідника «Межибіж», освятили три тисячі великодніх пасок для захисників України. Як зазначають в заповіднику, пасочки напекли парафіяни церкви разом з усіма мешканцями стародавнього Меджибожа.

Нагадаємо, напередодні Великодніх свят домашню випічку і великодні паски відправили в «гарячі» точки для військових і Гуківська громада. Долучилися до випікання смаколиків і господині з відомого гурту «Лісапетний батальйон».

Читайте також: Комендантська година на Великдень: як вона діятиме на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую